В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях»Метою цієї акції було за 200 днів до величного ювілею розповідати про Кобзаря. Учням школи – гімназії вдалося виготовити пам’ятні листівки «Розкажи світові про Шевченка», які були надіслані в село Моринці на Черкащині, в Національний музей Тараса Шевченка в Києві, у Конгрес українців Канади, у Білий дім Вашингтона, в Меморіальний музей Тараса Шевченка в Казахстані, у Шевченківський національний заповідник у місті Каневі, в Трускавецьку міську раду, у міський відділ освіти, культури, у музей Михайла Біласа та музей історії Трускавця.

Цією акцією ми хотіли привернути увагу до Шевченкового ювілею громадськості Трускавця та світу.

У НВК «СЗШ № 2 – гімназія» провели фотовиставку робіт гімназистів «Шевченко в нашій хаті», конкурс малюнків та ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, конкурс читців «Лину серцем до Тебе, Тарасе», збір інформації про маловідомі факти із життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка, вишиття на полотні «Заповіту», літературно-музичну композицію за поемою Т.Шевченка «Гамалія».

В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях» В НВК«СЗШ № 2- гімназія» м. Трускавець була проведена акція «Ім’я Шевченка стукає в серцях»

Шестирічна правнучка Шевченкової верби, привезеної з Казахстану, яку посадили учні 4-Б класу (вчитель Кекіс Ганна Петрівна) біля школи, стала окрасою подвір’я нашого навчального комплексу.

Учасників акції навчального закладу привітав голова міста пан Руслан Козир і звернувся зі словами, що Тарас Шевченка наша совість і наша пам’ять. Подіями минулого Пророк описував наше сьогодення. Гідність українців ніколи не повинна допустити закривавленого Майдану, де закарбована пам’ять про цвіт Небесної Сотні.