Відкритий урок на тему: Філософські проблеми оповідання Івана франка «Терен у нозі»

Рязанова 1

Рязанова 119 березня у 8-А класі відбувся відкритий урок на тему «Філософські проблеми оповідання Івана франка «Терен у нозі». Учні класу підготували слайд-шоу «Шлях до Івана Франка» (Дребот Андрій, Сиваш Даниїл, Жеребцов Богдан, Фалинський Арсен).

Гімназисти поринули в безмежний космос Франкового світу, намагалися глибоко проникнути в художню тканину тексту. зрозуміти людинознавчий зміст оповідання, зясувати, в чому сенс людського життя. Свої думки і висновки підтверджували цитатами з оповідання. Щоб краще визначити основні проблеми людського буття на уроці був використаний «театр тіней», у якому брали участь Корчинський Віктор, Фарманянц Дмитро, Дребот Андрій, Хамдан Марія.

Цікавими, змістовними, оригінальними були відповіді Савченко марії, Фалинського Арсена, Головкіна Давида, Кіселичник Софії, Удуда Дениса, Глущенко Анастасії.

Савенко Анна взяла інтерв’ю в однокласників, які висловили власні роздуми після прочитаного твору.

Зворушливо і проникливо прозвучав вірш «Людина», який читали Козар Ірена, Головкін Давид, Хамдан Марія під акомпанемент Й. Баха. Музика звучала у виконанні Богдана Жеребцова.

Учні зрозуміли силу прощення, що допомагають «образ Божий» в собі не осквернити.

Урок сповнений силою Франкового слова, енергією його душі. Учні переконалися, що рідна українська література займає гідне місце серед світової літератури.

Урок провела учитель української мови та літератури Рязанова Олександра Дмитрівна та учитель музичного мистецтва Дробчак Олег Миронович.

{gallery}Im_news/Ryazanova{/gallery}