Мандрівка на «Скелі Довбуша»

IMG 2756

IMG 2756Знати історію власного народу, пам’ятати своїх національних героїв – це святий обов’язок кожного свідомого громадянина держави. А вивчати історію не за підручником, а відвідуючи пам’ятні місця, значно цікавіше. Таку змогу мали учні 4-В класу НВК «СЗШ№2-гімназія» під керівництвом свого вчителя Пуравець Л.Я., які побували на екскурсії до унікальної пам’ятки історії та природи. «Скелі Довбуша»  – саме так у народі називають це місце. Це скельно-печерний комплекс, розташований в Долинському районі Івано-Франківської області.

Відомо, що у XVII ст. тут, у Карпатах,  було основне місце перебування Олекси Довбуша – одного  з лідерів опришків. З іменем Довбуша  пов’язують багато легенд. Одні розповідають, що саме тут заховані скарби опришка. Інші стверджують, що серед скель є камінь, який закриває вхід до потаємної печери. Розповідь екскурсовода так захопила дітей, що деякі з них загорілися бажанням знайти ці скарби. Та, на жаль, час подорожі був обмежений. Але додому школярі повертались задоволені і сповнені нових вражень.

{gallery}skeli{/gallery}