«Запрошуємо на декаду природничих наук»

«Запрошуємо на декаду природничих наук»Вже традицією у нашій школі стало щорічне проведення предметних тижнів та декад. Цього року з 18 листопада по 1 грудня у школі буде проходити декада географії, природознавства та основ економіки.

У попередні роки ми розповідали Вам про значення цих наук у житті людини, про географію древню та сучасну.

Цього року ми запрошуємо Вас відвідати фотовиставку «Українські Карпати», яка експонується у рекреації школи біля біологічного кабінету. Учні 6-Б класу виконали інформаційно-пошуковий проект «Наша школа», матеріали якого оформили у вигляді стіннівки, яку Ви також там можете побачити. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися і виготовити поштівки, рекламні буклети чи іншу рекламну продукцію про нашу школу.

Також у рамках декади 22 листопада буде проведено Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок», 1 грудня – міський етап олімпіади з географії та багато інших цікавих заходів.

То ж слідкуйте за нашою програмою та приєднуйтеся до нас!

Радіопередачу провела для Вас учениця 6-Б класу Шапченко Анна-Марія.

У понеділок, 18.11., на 5-му уроці у 6-Б класі вчитель Ключник Г. В. провела урок-гру «Врятуй мене», на якому учні у цікавій ігровій формі закріпили свої знання з теми «Градусна сітка».