Вечір «70-річчя від дня смерті митрополита Андрея Шептицького»

IMG 0227 1

IMG 0227 117 листопада 2014 року У НВК «СЗШ№2-гімназія» вчитель християнської етики Рой Лариса Григорівна разом із вчителем музики Дробчаком Олегом Мироновичем та директором «Читальні» п.Юлією, учнями школи провели вечір «70-річчя від дня смерті митрополита Андрея Шептицького».

Метою заходу було ознайомити дітей з життя і діяльністю визначного політичного, громадського, релігійного діяча України. Учасниками були: Курнат Ольга, Кліщ Наталя, Суха Ема. Федишин Ірина. Мартинюк Микола, Шпарук Роман, Кривецький Михайло, Кравців Христина, Сазонов Влад, Ковалик Богдан, Дацко Денис,

Гоцак Назар.

Отець Василь зазначив, що Андрей Шептицький толерантно, по-християнському ставився до людей різних віросповідань.

Заступник директора Кремко Л.Й. наголосила, що такі заходи виховують в учнів почуття національної гордості за свій український народ та розвивають їхні творчі здібності.

{gallery}golodomor2014/sheptyckuy2014{/gallery}