МАРІЯ ПАВЛІВНО АНДРЮК – ВІЧНА ВАМ ПАМ’ЯТЬ

index

Оповитий вишневим і яблуневим цвітом, сповнений пахощами розквітлого бузку, у невимовній красі квітучих магнолій і сакур Трускавець облетіла печальна звістка: відійшла у вічність улюблена і незабутня вчителька української мови та літератури – Марія Павлівна Андрюк.

Понад півстоліття шкільний дзвінок кликав її до невтомної праці. Талановитий педагог, високоосвічена, шляхетна, інтелігентна, вона віддавала тепло своєї душі, ґрунтовні знання, молодість, силу, натхнення своїм численним учням. Усміхнена і вимоглива, скромна і мужня, чуйна і стримана, працьовита і терпелива… Про таких кажуть: Учитель від Бога. На її життєвому шляху було всього: радість і смуток, любов і сльози, але достойно та гідно вона йшла крізь життя. Уміла прощати…

Важко визначити міру духовного і культурного багатства, які залишила нам, колегам, десяткам своїх друзів, сотням своїх учнів, незабутня Марія Павлівна. Вона завжди знаходила час, можливість вислухати людину, допомогти, підтримати, вселити віру, заспокоїти зранені душі.

Усі ми, колеги, колишні учні, друзі, складаємо велику шану Вам як фахівцеві, порадниці, мудрій, порядній людині, від якої завжди віяло Любов’ю і Добром.

Хай світла душа знайде спочинок в оселі Божій…