Методоб’єднання вчителів початкових класів

3

303.01.2018р. у НВК “СЗШ №2-гімназія” засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів відбулося в незвичний спосіб.

Учасники факультативу “Мій Трускавець. Кліо” Регуш Назар та Лепак Аліна гостинно зустріли педагогів і провели цікаву екскурсію по “Українській оселі”, яка стала одним із символів школи. Присутні ознайомились з традиціями української хати та родинними реліквіями. Розповідь продовжила вчитель української мови та літератури Мількович Марія Миколаївна, яка наголосила, що кожен кут в оселі мав своє призначення. Це покуття, піч, мисник, а також чоловіча частина хати.

Господар оселі, вчитель історії Олександр Анатолійович Байдацький, запропонував колегам проводити тут зустрічі та уроки, під час яких діти не тільки вивчатимуть свою історію, а зможуть доторкнутися до минулого.

{gallery}/00001/21.13{/gallery}