На ЯБКО-ФЕСТі збираємо ябка

P1150562 640x360

P1150562 640x360З великим натхненням, радістю і бажанням допомогти своїм захисникам поїхали учні 4-А класу до саду у м.Дрогобич. Де у підвищеному настрої і з бойовим духом побігли збирати яблука. Всі діти знали, що їхня робота принесе користь, адже з цих плодів вичавлять сік для бійців із зони АТО, тому старалися зі всіх сил і назбирали більш як 30 мішків.

Повернулись додому дуже втомленими проте не менш і щасливими. А найбільше цього піднесеного почуття подарувало усвідомлення того, що навіть маленька краплинка любові та розуміння один одного може перерости в справжнє цунамі взаємодопомоги та підтримки. І як говорилось в одному хорошому фільмі: «За мою допомогу не відплачуй мені. Заплати іншому!», – тож давайте творити хороші справи просто для того щоб життя стало кращим не тільки в нас.

{gallery}Jabko{/gallery}