Наші перемоги радують

742147

742147Майже щодня наша школа тішить нас хорошими новинами, так вийшло і цього разу, крім посвяти в гімзасти та початку тижня початкової школи з’явилось ще декілька приємних подій, які ще раз довели наполегливісь та обдарованість наших учнів і  професійні навички вчителів.

Так, дипломом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у номінації “За науковий підхід у вирішенні проблеми”, була нагороджена учениця 10-Б класу Рой Мішель, за участь в конкурсі творчих робіт на соціологічну тематику “Україна починається з тебе”, і відзначений листом подяки вчитель правознавства Пасічник Петро Іванович за підготовку такого талановитого учасника.

DSC 1363 532x800

Untitled.FR12 - 0001

Untitled.FR12 - 0002

Також, під час посвяти в гімназисти, мер міста Андрій Кульчинський нагородив Подякою Міністерства освіти і науки “за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління” Возняк Галину Володимирівну.

DSC 1434 800x532

DSC 1432 590x800

І ще одна перемога у Всеукраїнському конкурсі «Це наше і це твоє». Згідно умов конкурсу діти повинні були розробити проект та намалювати малюнок по мотивам яких за підтримки каналу ПЛЮСПЛЮС буде зніматись серія мультфільму.

Переможцями стали:

• Аторвін Юната – учениця 4-Б класу, керівник Кравець Світлана Борисівна
  • Коробко Оля, Олексюк Олена, Шевчук Анастасія, Губицька Олена, Петрик Владислав, Наконечний Матвій – учні 3-А класу, керівник Кулигіна Леся Богданівна

Вітаємо!!!

DSC 1371 800x556