Наші перемоги

Щороку у грудні-січні проходять обласні тури різних олімпіад і учнівських конкурсів. Приємно, коли трускавецькі школярі на високому рівні представляють не лише свою школу, а й місто.

Так, 9 грудня, у Львові відбувся ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка. Учениця 7-А класу НВК “СЗШ№2-гімназія” Аліна Лепак посіла І місце, а учениця 9-А класу цього ж навчального закладу Анна Гурська виборола ІІІ місце. Крім того, Аліна Лепак зайняла І місце , виконуючи завдання ІІІ(обласного) етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, який відбувся цієї суботи, 16 грудня, у Львові.

Отож, вітаємо дівчат і їх батьків з перемогою! Вітаємо і вчителів української мови та літератури НВК “СЗШ№2-гімназія” Попадинець М.М., Гриник О.М., Мількович М.М. і Татаревич Г.В., які своєю сумлінною працею підтверджують, що учні трускавецького НВК “СЗШ№2-гімназія” по праву носять почесне звання – гімназист, демонструючи свої високі інтелектуальні здібності. Бажаємо їм здоров’я, успіхів і подальших перемог!

Поділитись цим: