Нова українська школа працює!

7E631DC2 6ABB 4F49 A0BA E56EFFA94552

7E631DC2 6ABB 4F49 A0BA E56EFFA94552Ось уже третій місяць, як по всій Україні стартувала НУШ (нова українська школа). Чому нова? Бо працюємо по-новому. Вчителі початкових класів трускавецької школи-гімназії активно впроваджують нові підходи до навчання.

До прикладу, уроки у першокласників розпочинаються з так званих “ранкових зустрічей”, що відбуваються не за партами, а на зручному, м’якому килимку. Тут діти діляться враженнями від побаченого по дорозі до школи чи почутої цікавої інформації, заряджаються позитивом на весь робочий день. Замість традиційних уроків, учні здобувають знання у формі гри, що супроводжується веселими руханками, віршами, піснями. Звичайно, діти опановують нові знання і вміння: вчаться писати, читати, рахувати, складають речення, навіть невеличкі розповіді.

Використовують і новітні технології, бо кожен кабінет початкової школи оснащений інтерактивною дошкою. Це дає можливість переглядати короткі інформаційні відеоролики, адже всім відомо, що краще один раз щось побачити, ніж десять разів про це послухати!

Отож НУШ активно працює у НВК “СЗШ№2-гімназія”!

Урок у 1-му класі: