Нові знайомства – новий цікавий досвід

2 640x480

2 640x480Днями у НВК «СЗШ №2-гімназія» відбулась незвична оказія: до нашої школи завітали на зустріч з учнями волонтери Корпусу миру (Peace Crops), зокрема, діти спілкувались з містером Ендрю, учасником «Rotary Club», уродженцем США з українським корінням, адже його батьки  українці, а мама навіть працювала скрипалем у Львівському оперному театрі.

Містер Ендрю працюватиме  в Трускавці протягом наступних двох років,  проживаючи в сім’ї учня 5-го класу НВК «СЗШ №2-гімназія». У цей період на базі «URBАN бібліотеки» проводитимуться зустрічі-бесіди для тих, хто бажає покращити свій рівень розмовної англійської мови.

Звичайно, зустріч з іноземцем неабияк зацікавила дітей, тому вони охоче запитували про те, з якого штату приїхав гість, ким працює, з якою метою прибув до України тощо. Вразило школярів те, що містер Ендрю на досить тривалий період залишив США і свою родину, присвятивши себе волонтерській діяльності. Наших учнів зацікавив  «RotaryClub», і вони виявили бажання співпрацювати.

І, насамкінець, важливе спостереження американця: його співвітчизники, на відміну від українців, більше посміхаються, тому йому хочеться, щоб ми стали щасливішими і вулиці наших міст сяяли щирими посмішками.

2 640x480