Осіння творчість

7F957E0B 1DF4 4277 B227 72AFE8D8AB7C

7F957E0B 1DF4 4277 B227 72AFE8D8AB7CПочаток жовтня приносить у трускавецькі школи яскраві осінні барви, адже у першу неділю українці відзначають День учителя, і до цього святкування приурочений міський конкурс “Галицький жмуток”.

Цьогорічні композиції, якими учні НВК “СЗШ№2-гімназія” прикрасили центральний вестибюль школи, справді вражають красою, барвистістю, оригінальним задумом, фантазією. Якими тільки природними матеріалами не скористалися юні митці: насіння соняшника, гарбуза, різноманітні крупи, осіннє листя, жолуді, каштани тощо. Але фаворитом, звичайно, став гарбуз. Чого тільки вартий віз, наповнений різними за розміром, формою і кольором гарбузами ( до речі, віз виготовили теж у НВК). Кожна робота цікава і заслуговує на похвалу, адже у неї вкладена часточка щирої дитячої душі!

Приємно, що до роботи взялися усі: від наймолодших школяриків, яким, звичайно, допомагали батьки, до випускників. Найважливіша мета таких заходів – об’єднати , згуртувати учнівський, батьківський і вчительський колективи. Погодьтеся, той час, який батьки провели зі своїми дітками, є безцінний, бо живе спілкування, на жаль, сьогодні часто замінюється соціальними мережами.

Щира подяка усім: дітям, батькам, дідусям, бабусям і вчителям!!! Завітайте у ці дні до НВК “СЗШ№2-гімназія” і насолодіться неперевершеною красою осінніх дарунків природи через призму дитячої творчості!

{gallery}/00001/0.0.10{/gallery}