Пам’ятаємо та відзначаємо День пам’яті Революції гідності та свободи

DSC 5529 640x426

DSC 5529 640x42621 листопада відбулося вшанування революції гідності, а в НВК «СЗШ №2-гімназія» воно розпочалось ще за декілька днів до цієї дати, адже учні почали оформлювати виставку художніх робіт, де кожен бажаючий мав змогу додати і свою краплинку творчості, вивісивши малюнки на стенди.

Для учнів школи демонструвався фільм 5 каналу «Євромайдан. Революція гідності», в якому розповідали про всі події, що відбулись в той час. Також після фільму учні мали змогу послухати про наслідки Революції гідності від вчителя істрії Пасічника П.І., та запалити свічку пам’яті і помолитись за всіх героїв України разом з учителем християнської етики Рой Л.Г. Особливо цей фільм вразив учнів 8-х класів. На перервах звучала музика, що лунала на Євромайдані та скликала всю Україну приєднуватись до мирного протистояння, і кліпи, які висвітлювали події майдану.

Ми пам’ятаємо і пам’ятати будемо!

{gallery}revoluzia{/gallery}