Пазли дружби

583

583Соціальним педагогом НВК “СЗШ№2-гімназія” Мушак І. Ю. та практичним психологом Сокольник Л. А. було проведено тренінгове заняття з учнями 5-го класу, мета якого €- з’ясувати, що таке дружба і чому вона так всім потрібна.

Діти складали “Пазли дружби”, будували “Піраміду взаємодопомоги”, говорили один одному приємні слова, виконуючи вправу “Компліменти”. Крім того, пригадали багато прикладів народних прислів’їв і приказок про дружбу. Ось декілька з них: “Одна голова добре, а дві краще”; “бутерброд розділений з другом смачніший”; “коли мені сумно, друг завжди поряд”; “навіть похмурий день може стати яскравим, якщо поряд з тобою справжній друг”; “радіти разом краще і сумувати разом легше” тощо. А висновок заняття такий: справжні друзі пізнаються в біді, але краще не чекати, коли станеться якесь нещастя, а підтримувати один одного завжди!

{gallery}/00001/21.14{/gallery}