Педагоги Луганщини та Львівщини обмінялися досвідом

C18097E1 2570 4418 92FA D6A7B778B8FB

C18097E1 2570 4418 92FA D6A7B778B8FBВпродовж двох тижнів освітяни Львівщини та Луганщини реалізовували спільний проект “Змінимо країну разом”. У рамках проекту навчали дітей у школах, ділилися педагогічним досвідом та методикою викладання. Тішить те, що педагоги мали можливість побачити відсутність різниці між дітьми двох регіонів. Цей проект став поштовхом до нових звершень у руйнуванні міфів€,- говорить педагог- організатор м. Рубіжне пані Ірина Перепелиця, яка з великим задоволенням перебувала в м. Трускавець, а саме у НВК “СЗШ №2 – гімназія”. П.Ірина відвідала ряд заходів: засідання учнівського самоврядування, гала-концерт переможців міського конкурсу “Сурми звитяг蔈, екскурсію до шкільного музею і музею народного художника України Михайла Біласа тощо.

У той час вчитель християнської етики Рой Лариса Григорівна презентувала рідне місто Трускавець та рідну школу на сході країни, вона твердоу переконана, що освітяни відповідають за своїх вихованців, і те, що ми посіємо в голови наших дітей, у майбутньомуй‚ проросте.

Тож давайте плекати добро, мир і злагоду задля України, якою ми мріємо її бачити.