Переможці НВК «СЗШ №2 – гімназія» міського конкурсу виробів з природного матеріалу”Галицький жмуток”

D2E14DC8 6AF6 42EF B2C3 42A19064D22B

D2E14DC8 6AF6 42EF B2C3 42A19064D22BБагаторічний досвід проведення  виставок  виробів з природного матеріалу  став запорукою високого рівня представлених робіт учнями  НВК Â«СЗШ№2-гімназія».

Переможцями міської виставки-конкурсу «Галицький жмуток» стали наступні учні:

В номінації «Флористика» молодша вікова категорія:

І місце– «Чапля осінь жде завзято»,  ученицю 2-Б класу  НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Головей Анастасію, вчитель Кравець С.Б.

Номінація «Флористика» середня вікова категорія:

І місце- «Останнє курли», ученицю 8-А класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія»  Головей Анну, вчитель Тріщук О.І.

І місце – «Лавандова ніжність», учня 5-А класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Підвірного Романа, вчитель Мількович М.М.

Номінація «Флористика старша вікова категорія:

І місце – «Вересковий рай», учня 9-В класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Підвірного Петра, вчитель Дукас Л.І.

ІІ місце – «Букет для відьми», учнів 10-А класу НВК Â«СЗШ№2- гімназія» Антоник Ольгу, Чаплю Степана, вчитель Ключник Г.В.

Номінація «Об’ємна композиція»

молодша вікова категорія:

І місце – Â«В далекій  АфриціÂ», учнів 1-А класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Герльовського Ігоря, Бурдугуза Артема, вчитель Кулигіна Л.Б.

Номінація  «Аранжування» молодша вікова категорія:

І місце – «Трояндовий рай», ученицю  3-Г класу НВК Â« СЗШ №2 – гімназія» Демочко Вікторію, вчитель Коцкулич Л.Я.

ІІІ місце – «Пудель чарівник»,   учня 3-В класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Кирчея Валентина, вчитель Біньковська А.М.

Номінація «Аранжування» середня вікова категорія:

І місце  – «Осінній віночок»,  ученицю 5-Г класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Федецьку Злату, вчитель Живчин Г.Т.

ІІ місце  – «Дерево життя», ученицю 8 -А класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Сеньків Христину, вчитель Тріщук О.І.

Номінація «Аранжування» старша вікова категорія:

ІІ місце – «Осінній привіт від Мері Поппінс», ученицю 9-В  класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Кріль Олену, вчитель Дукас Л.І.

ІІ місце – «Панський гарбуз», учнів 10-А класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Пікуша Андрія, Крилевича Сергія,  вчитель Ключник Г.В.

ІІ місце – «Apple Dream»,  ученицю 9-В класу НВК Â«СЗШ№2-гімназія» Кріль Олену, вчитель Дукас Л.І.

Номінація  Â«Міні-сади із сукулентів» молодша вікова категорія:

ІІ місце – «Флораріум», ученицю 3-Г класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія»  Копичин Анастасію, вчитель Коцкулич Л.Я.

Номінація Â«Міні- сади із сукулентів»

середня вікова категорія:

І місце – «Морський відпочинок», колектив учнів 6-В класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія», вчитель Баб’як М.Я.

ІІ місце – «І пень цвіте в святковий день », учня 5-А класу НВК Â«СЗШ №2-гімназія» Підвірного Романа, вчитель Мількович М.М.

ІІІ місце – «Казка», ученицю 6-А класу Аторвін Юнату НВК Â«СЗШ №2-гімназія», вчитель Кісилевич М.В.

Номінація Міні – сади із сукулентів» старша вікова категорія:

ІІ місце – «Старий ставок…»,   ученицю 9-Б класу НВК Â« СЗШ №2- гімназія» Ковальчук Марію, вчитель Худа Г.Ю.

DD808033 DDF6 4EA3 B6C3 BD319AD774BE

Дякуємо вчителям за допомогу в підготовці учнів до конкурсу:

Кравець С.Б. – класному керівнику 2-Б класу

Кулигіній Л.Б. – класному керівнику 1-А класу

Коцкулич Л.Я. класному керівнику 3-Г класу

Біньковській А.М. – класному керівнику 3-В класу

Мількович М.М. – класному керівнику 5-А класу

Живчин Г.Т – класному керівнику 5-Г класу

Кісилевич М.В. – класному керівнику 6-А класу F1C3AA5E BE9F 47C8 AD4F 3E0B91AC6643

Баб’як М.Я.- класному керівнику 6-В класу

Каралюс К.М.- класному керівнику 7-А класу