Перший дзвінок!

n3

 

n3Ось і промайнуло тепле літо, тихою ходою прийшла до нас осінь, а це значить, що для школярів завершились літні канікули – і знову починається навчання у школах.

 

1 вересня для вчителів, учнів, їх батьків і усіх гостей, що завітали цього дня до НВК «СЗШ№2-гімназія» на свято «Першого дзвоника», стало особливим днем. Адже, крім традиційних для цього дня привітань, побажань, звучали і особливі. Саме цього дня 40 років тому трускавецька тоді ще середня школа №2 отримала нове просторе приміщення. Тому на цих урочистостях найбільше уваги приділялось саме цій даті, крім звичних шанованих гостей, тут були присутні «ветерани» школи, що починали працювати разом з відкриттям нового приміщення. Теплі, щирі слова звучали на їх адресу, бо ми не вправі забувати тих людей, які свого часу віддавали частинку себе нашим дітям, які працювали натхненно, старанно і наполегливо, щоб учні стали розумними, вихованими, щирими людьми!

Звичайно, лунали і слова привітань від міського голови А. Кульчинського, депутата обласної ради О. Чабаненка, директора НВК «СЗШ№2-гімназія» Р. Гудзеляка, ветерана школи, вчителя фізики С. Фещенко. Крім того, пролунала спільна молитва до Бога, яку діти виголосили разом з о. П. Івасівкою.

Родзинкою свята став великий красень-торт, яким міський голова пригостив усіх наймолодших школярів – першокласників.

Отож, пролунав перший дзвоник, закликаючи дітей у Країну Знань. Хай щастить їм в усьому!

 

Поширити: