Підсумки конкурсу на кращий конспект нестандартного уроку

urok

urokНа початку лютого методичним кабінетом відділу освіти виконавчих органів Трускавецької міської ради було оголошено конкурс на кращий конспект нестандартного уроку.

Мета конкурсу – підготовка педагогів до викладання у Новій школі, виявлення та поширення передового педагогічного досвіду, розвиток творчого потенціалу, удосконалення професійної майстерності педагогів.

На конкурс було подано 36 конспектів, з них 11 – від педагогів НВК “СЗШ №2-гімназія”.

Журі оцінило подані на конкурс матеріали та визначило кращі роботи. Отож учителі НВК “СЗШ №2-гімназія” стали переможцями.

Дукас Л.І., вчитель англійської мови – І місце. Підготувала інтегрований урок англійської мови “English-speaking” для учнів 11 класу. Структура уроку включає в себе роботу у групах, виконання інтерактивних завдань, дискусію із запрошеним гостем (волонтером із США), що створює сприятливі умови для розвитку творчої особистості учня.

Паращак Н.М., вчитель хімії – ІІ місце. Урок-гра “Що спільного між горщиком і літаком”. Мета уроку – викликати інтерес до предмету, розвивати вміння логічно та критично мислити. Використані такі інтерактивні методи навчання: робота в парах, методи “мозкового штурму” та проблемного запитання. Педагог особливу увагу зосереджує на інтересах учнів, враховуючи рівень їх підготовки, психологічні особливості.

Возняк Г.В., вчитель початкових класів – ІІІ місце. Урок на тему: “Релігійні та народні свята в Україні навесні”. Матеріал подається у вигляді інтерактивної гри з різноманітними завданнями, дослідницькою діяльністю та вправами на самооцінювання.

Представлені на конкурс матеріали свідчать про високий рівень знань з методики викладання предметів, вміння встановити міжпредметні зв’язки, демонструють глибокі фахові знання сучасних технологій навчання тощо.

Дякуємо за участь у конкурсі Ключник Г.В., Горловій М.І., Сидір М.П., Кісилевич М.В., Андрушко С.Ф., Монастирській І.О.

{gallery}/00001/001.024{/gallery}

Поширити: