Погляд у майбутнє

IMG 0012 640x472

IMG 0012 640x472Вибір майбутньої професії – це важливий крок у житті молоді, адже від цього залежить подальша доля і матеріальне становище людини. А на вибір професії вплив мають, в першу чергу , батьки, знайомі, друзі і школа. Одне із важливих завдань сучасної школи – не просто дати знання, а навчити ними користуватись.

Тому, коли до трускавецького НВК «СЗШ№2-гімназія» завітав колишній випускник цього навчального закладу , а нині співробітник Державної служби зайнятості Антон Кієнко, то була організована зустріч саме з учнями 11-их класів, для яких це питання є актуальне.

Під час зустрічі старшокласники ознайомилися із великою кількістю різних професій, подивилися фільм про види підприємницької діяльності, про можливу зміну професії навіть уже в старшому віці. Тобто, якщо помилився, не слід думати, що не можна щось змінити. Учні отримали відповіді на усі питання, що їх цікавили. Крім того, було проведене тестування щодо профорієнтації присутніх, а також діти отримали запрошення пройти подібний тест, але уже у центрі зайнятості.

Безперечно, такі заходи сприятимуть зростанню кількості талановитих, розумних працівників – майбутнього нашої України!

{gallery}vybirProfesii{/gallery}