Покровитель науки, культури та миру

45199E75 9B29 4497 A560 5AB0CD567B8A

45199E75 9B29 4497 A560 5AB0CD567B8AХороша репутація важливіша,

ніж чиста сорочка.

Сорочку можна випрати,

репутацію – ніколи.

А.Нобель

“Покровитель науки, культури та миру” – під такою назвою 20.11.2018 р. відбулась конференція у НВК “СЗШ№2-гімназія”, присвячена 185-ій річниці від дня народження Альфреда Нобеля. Науковця, на честь якого названо одну з найпрестижніших міжнародних нагород “Нобелівську премію”, яку щорічно присуджують за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або значний внесок у культуру чи розвиток суспільства.

Ознайомити учнів (а це колективи 8-их класів) з маловідомими фактами із життя і діяльності науковця – саме така мета даного заходу.

Цікава форма проведення, незвична інтеграція знань з хімії, історії та інформатики -€“ це сучасно, креативно і по-новому. Це, безперечно, сприяє творчому підходу до вивчення наук, виховує уважність, винахідливість, розвиває навички культури спілкування. Вчить учнів орієнтуватися в інформаційному просторі, самостійно працювати з додатковою літературою та Інтернет-джерелами, критично мислити та робити висновки.

Учні 8-В класу виступили у ролі і ведучих, і доповідачів, підготували мультимедійну презентацію. Учнівський колектив 8-А класу презентував відеоролик – опитування “Що ми знаємо про Нобеля?” Крім того, учасники конференції переглянули відеозвіт “Нобелівські лауреати 2018”, взяли участь у конкурсі “Чорна скринька”.

Дякуючи керівникам даного заходу, вчителям Пасічнику П.І., Паращак Н.М., Монастирській І.О., та належній підготовці, усі присутні поринули у захопливий світ науки, історії і сучасних технологій.

А може, колись учні нашої школи стануть лауреатами “Нобелівської премії”?!

{gallery}/00001/0.0.0.14{/gallery}

Відео: