Приємна зустріч у стінах рідної школи

1C8CB91B 843D 44BB 8606 813ECFC5DE4C

1C8CB91B 843D 44BB 8606 813ECFC5DE4CЩе на початку нового навчального року, а саме 1 вересня, у трускавецькому НВК “СЗШ N2-гімназія” відбулись урочистості з нагоди 40-річчя приміщення колись ще СЗШ №2, а нині школи-гімназії.

Тоді на свято завітало багато колишніх випускників. Приємно, що до стін рідної школи продовжують повертатися ті, що колись були тут учнями, а зараз є самодостатніми, успішними особистостями. А коли нагодою для таких зустрічей є не святкування, а досягнення, набутки, успіхи, якими хочеться поділитись з найріднішими, то це, звичайно, тішить.

Днями свою улюблену школу відвідала українська письменниця, випускниця тоді ще школи №2, Нінель Нежура. Це талановита ділова жінка, громадський діяч, бізнес-тренер та сімейний психолог, автор книги, яка нещодавно побачила світ, “Життя – це… або Life-путівникдля молоді”. Це книга-тренажер або ж книга-мотиватор, яка містить прості та дієві технології на основі “коучингу”(тобто мистецтва підвищення результативності, навчання, мотивації дій тощо). Посібник буде цікавий як молоді, так і усім, хто шукає сенс життя, прагне вдосконалюватися, незалежно від вікової категорії. Тут є неочікувані та неординарні завдання і запитання, відповідаючи на які, читач зможе розкрити секрети особистих гармонійнихвідносин з навколишнім світом та з Самим Собою. Знанняцих секретів допоможе визначити цілі, реалізувативнутрішні бажання, досягати мети, дає ключі до зростаннялюдини та її успіху. До речі, кілька примірників даної книги автор подарувала юним гімназистам, що завітали на зустріч. Крім того, дала кілька практичних порад, як прочитати книгу з максимальною користю для себе. Перший раз читаючи з олівцем, виділяти ті моменти, які найбільше зацікавили, а другий раз читати те, що підкреслене.

Адміністрація НВК “СЗШ№2-гімназія” висловлює щиру подяку пані Нінель Нежурі, бажає їй творчого натхнення, успіхів на нелегкій письменницькій ниві і сподівається на подальшу співпрацю.

{gallery}/00001/02.14{/gallery}

Поділитись цим: