Про Різдво наші діти говорили англійською

DSC03128

DSC03128Трускавецькі школярі підготували й провели спеціальний захід, у рамках якого вони спілкувалися винятково іноземними мовами. Таким чином вчителі й учні школи-гімназії №2 демонструють свої знання з інших мов, які тут викладаються, зокрема, англійської та німецької. Цими мовами школярі розповідали присутнім про одне з найбільших християнських свят — Різдво Христове.

Спеціальною атрибутикою та різдвяними прикрасами були оздоблені шкільні приміщення. На заході цього дня, 7 грудня, у п’ятницю, побувала знімальна група Трускавецького Інтернет-телебачення й зафіксувала, що тут відбувалося.

Вчителі другої школи-гімназії кажуть, що такі заходи, які вони проводять щорічно, сприяють вивченню іноземних мов. Адже, лише у спілкуванні можна найшвидше оволодіти англійською, німецькою чи будь-якою іншою мовою.

{gallery}news/englishday/{/gallery}

{youtube}Fzvl8osdO_U{/youtube}