Психологічна служба

Соціальний педагог

01Сокольник Людмила Анатоліївна

Практичний психолог

Проблемна тема психологічної служби:

“Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процессу в контексті особистісно-орієнтованої моделі навчання”

Спеціалістами психологічної служби проводиться робота за усіма напрямками діяльності:

-психодіагностична робота, соціально-педагогічні дослідження (якщо Ви не скажете нам, що з Вами, тоді ми це скажемо Вам :-Ь);

-корекційно-відновлювальна, розвивальна, соціально-перетворювальна робота (не знаєш – навчимо, не вмієш – покажимо, не хочеш ??? доведемо, що хочеш :-Ь);
-консультаційна робота (спілкуючись – вчимося, пізнаємо та збагачуємось);
-профілактична робота (проблем немає – є тільки невирішені ситуації, а як їх вирішувати залежить тільки від Вас);
-просвітницька робота (не хочете читати – можемо показати);
-виконання захисних функцій (шукаєте підтримки – ми завжди Вам раді);
-звязки з громадськістю; соціальне інспектування (цікаві інформаційні зустрічі з нашими друзями);
-організаційно-методична робота.

“Скринька довіри” – місце, де ви можете розмістити запитання, які Вас хвилюють, побажання та пропозиції. При цьому Ваші запитання будуть доступні лише представникові психологічної служби, на сайті ці питання відображатись не будуть. Відповідь на Ваше запитання обов’язково буде надана, побажання та пропозиції розглянуті та враховані.

Друзі! Якщо у Вас виникли якісь проблеми чи просто важко на душі – тут Ви можете поділитись усім наболілим чи запитати поради. З радістю допоможемо!

“Скринька довіри”

“Телефон довіри” – це служба телефонної допомоги для тебе та твоїх друзів; це анонімна, конфіденційна служба. Це означає, що все про що говорили, залишається між тобою і консультантом, який тебе слухав.

Телефон довіри Трускавецького міського центру служби у справах сім’ї, дітей та молоді – 6-99-85.

0-800-507-72-70 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)Гаряча лінія фонду “Надія та довіра”€ з питань підтримки наркозалежних
 0-800-500-45-10 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)Національна гаряча лінія з проблем ВІЛ/СНІД

0-800-500-33-5 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або 386 (з мобільного)

Національна “гаряча лінія”з питань запобігання насильства в сімї, торгівлі людьми та гендерної дискримінації