“Вишиванка 2014” – НВК “СЗШ№2 – гімназія” м. Трускавець

{youtube}mwrFFUp3Ivk{/youtube}

Знову це радісне свято завітало до НВК “СЗШ №-2 гімназія” м. Трускавця. Так-так! Щорічне свято Вишиванки. Учні, вчителі, батьки, у піднесеному настрої, очікують чогось незвичайного. Майданчик перед входом рясніє дивними деревами вкритими не листочками, а квітками та писанками, які учні молодшої школи виготовили своїми руками.

Цього року організатором дійства був 9-Б клас (класний керівник Пуців Михайло Васильович). До проведення свята вони підійшли креативно, було менше нудних розповідей, а більше конкурсів та руху. А конкурси були такі: “Найкраща вишиванка”, “Найкраща коса”, “Найкращий виконавець гопака”. Звичайно переможці раділи, але настрій був настільки веселий, що ніхто не сумував і не відчував себе переможеним.

Цього року була й новинка: учні 11-х класів розпочали вишивати рушник і цей рушник вони передали 10-м класам, щоб ті його продовжували вишивати. Також учні показали й знання українських народних пісень, переспівуючи один одного.

А коли почалися гаївки, то площа перетворилася на бурхливе різнобарвне море. Усі бавилися, навіть гості та батьки не змогли встояти на місці і танцювали з учнями.

Ще раз переконуємося: яка все ж таки ми талановита, весела, оптимістична нація! Прощавай свято Вишиванки-2014!

До зустрічі у наступному році!