Результати фестивалю-конкурсу “Трускавецька ялинка – 2018”

jolka

Вітаємо переможців фестивалю-конкурс “Трускавецька ялинка – 2018”, який триває у НВК “СЗШ №2-гімназія” у місті Трускавці.

Серед класних колективів початкових класів:

І місце: 1-Б (класний керівник Будник Л.В.) та 2-А (класний керівник Дучій І.О.).

ІІ місце зайняли учні 3-Г класу (класний керівник Коцкулич Л.Я.).

ІІІ місце: 1-А клас (класний керівник Кулигіна Л.Б.) та 4-Б клас (класний керівник Бачинська М.С).

IV місце отримали одразу декілька учасників: 3-В клас (класний керівник Даньків І.С.), 2-В клас (класний керівник Сілецька Т.Є.), 4-А клас (класний керівник Гнатів Г.П.).

V місце 1-В (класний керівник Пуравець Л.Я.).

Подякуза участь у фестивалі-конкурсі отримали класні колективи: 3-Б класу (класний керівник Кекіс Г.П.), 2-Б класу (класний керівник Кравець С.Б.), 3-А класу (класний керівник Возняк Г.В.)

Серед 5-8 класів:

І місце – 5-Б клас (класний керівник Горлова М.І.) ІІ місце – 5-В клас (класний керівник Залевська Л.В.) та 8-Б клас (класний керівник Тріщук Г.В.) ІІ місце – 6-А (класний керівник Кісилевич М.В.) та 5-А (класний керівник Мількович М.М.)

В номіна ції “Екологічна ялинка”:

І місце- 7-А клас (класний керівник Каралюс К.М.)

ІІ місце 8-В клас (класний керівник Сокол О.М.)

Серед 9-11 класів:

І місце – 9-А клас (класний керівник Прокопішак О.В.)

ІІ місце: 9-Б клас (класний керівник Худа Г.Ю.) та 10-А клас (класний керівник Ключник Г.В.)

ІІІ місце – 9-В клас (класний керівник Дукас Л.І.)

Оцінювали конкурс представники почесного журі: заступник директора Будинку учнівської творчості Любов Михайлівна Гривняк, Форемна Інна Миколаївна, завідувач методкабінету відділу освіти Трускавецької міської ради, Стасишин Іванна Богданівна, спеціаліст відділу освіти Трускавецької міської ради.

Дякуємо за участь та вітаємо усіх учасників з перемогою!!!

{gallery}/00001/15.13{/gallery}