“Сім’я без насильства – щаслива сім’я”

DSC 5620 640x455

DSC 5620 640x455З 25 листопада до 10 грудня триває щорічна акція «16 днів проти насильства». Цьогорічна всесвітня кампанія, як і минулого року, проходить під гаслом “Сім’я без насильства – щаслива сім’я”.

Всі дати акції вибрані не просто так, вони символічно наголошують на зв’язку між темою кампанії та кожним днем, який входить в цей період:

починаючи від 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, і аж до 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

Таким чином, майже кожний день даного періоду означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

І саме в цей період серед учнів 8-х класів розпочався конкурс на кращий плакат “Сім’я без насильства – щаслива сім’я”. Переможцями НВК “СЗШ №2-гімназія” стали учні 8-Б класу, які отримали цінний приз від ТМЦСССДМ.

{gallery}16{/gallery}