“Молодіжна модель Львівської обласної ради”

5FBC4A81-04B8-457A-8FD3-1F8E3F40C0B8

5FBC4A81-04B8-457A-8FD3-1F8E3F40C0B815-16 грудня учень НВК «СЗШ N2-гімназія» Чапля Степан став учасником проекту «Молодіжна модель Львівської обласної ради». Пропонуємо Вашій увазі враження, якими ділиться Степан.

ЗА..ПРОТИ..РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО!
Саме ці слова я чув найчастіше останні два дні, адже брав участь у Молодіжній моделі Львівської обласної ради. Отже, 15-16 грудня 40 молодих людей із Львівщини мали можливість побути у ролі депутатів. І сказати, що це було круто – нічого не сказати.
Все проходило згідно регламенту, щоб ми по-справжньому вникли в процес ( навіть “мандати видали) Ще з початку нас поділили на дві фракції – ліберали( моя) і радикали, та пояснили різницю їхніх поглядів. Але більшість часу ми проводили у комісіях, де напрацьовували проекти. Мені випала нагода бути у комісії Освіти та Науки, де ми розглядали: проблеми, які виникли в НУШ; профорієнтацію у старших класах та запитання, що надходили від громадян.
Через невеликий проміжок часу робота гуділа. У нас було Все!: Дискусії, відстоювання позицій своєї партії, чорний піар та навіть спроба імпічменту. Також пощастило взяти участь у брифінгу, де ми відповідали на курйозні запитання журналістів. Медіа особлива подяка за внесок запалу у наші сесії. Також в кінці випала честь бути головою нашої фракції лібералів та навіть отримати заяву на вихід від однопартійця.
У підсумку, ми з комісією Молодіжної політики склали лист-звернення до депутатів ЛОР.
Після заходу зробив для себе висновок, що насправді це дуже нелегка робота і вимагає великої стресостійкості, впевненості та відповідальності!!!
P.s:Вітаю мого друга, Влада Стисло, який став головою Молодіжної обласної ради, успіхів Тобі!!) І, звичайно, хочу висловити Величезну ПОДЯКУ Організаторам, що ми можемо отримувати такий чудовий досвід та знайомитись з людьми, в яких палають очі.
Школа пишається такими учнями!!!
{gallery}/1212/stepan{/gallery}
Поширити: