Як Трускавецькі школярі грали в “Золоту осінь”

{youtube}pxGTk0faMXM{/youtube}

Навчально-виховний заклад «Трускавецька загальноосвітня школа №2-гімназія» провів чергові щорічні змагання «Золота осінь». Традиційно краєзнавчо-екологічний захід проходив в урочищі Помярки.

На місці побував наш кореспондент. Перед початком змагань директор навчального закладу Роман Гудзеляк розповів, що такі щорічні змагання прививають дітям любов до рідного краю, виховують в них почуття відповідальності за чистоту довкілля, прищеплюють почуття патріотизму.

Ще перед змаганнями діти розташувалися на великій галявині окремими групами. Палили багаття, смажили на жаріні картоплю й шашлики, грали на гітарі і співали українських пісень. А на змагання школярі підготували представлення кожної зі своїх груп, а також чимало тренувалися. Адже, щоб перемогти з перетягування канату, стрибків у мішках чи бігу на дистанції, потрібна була підготовка.

По завершенню змагань нагороджували переможців. Обов’язковою умовою було ідеальне прибирання за собою території.