Літній табір “Первоцвіт” – 2013

Літній табір "Первоцвіт" - 2013

06 червня НВК «СЗШ№2- гімназія» в таборі «Первоцвіт» відбулася урочиста лінійка та святковий концерт. На лінійці учні загонів продемонстрували свої емблеми, девіз загону, назву, а також пісню на англійській мові. Концерт був дуже цікавим учні співали, розповідали вірші, танцювали, була дружня, доброзичлива обстановка.

Шкільні канікули… Одні учні відпочивають у селі, інші – поїхали на море, і, здавалося б, школа не чує гомону, шуму. Але це не так. Пришкільний табір «Первоцвіт» не дає спокою ні вчителям, ні дітлахам. Тут надзвичайно весело, цікаво. Кожен день змагання, конкурси.

Ось і вчора, 19.06., відбувся конкурс «Міс Табару – 2013р.». Участь брало 8 дівчат, які показали себе здібними, талановитими, творчими особистостями. Кожна конкурсантка отримала звання:

«Міс Ніжність», «Міс Інтелект», «Міс Глядацьких симпатій»,

«Міс Креативність», «Міс Оригінальність», «Міс Загадковість»,

«Міс Літо», «Міс Табору – 2013р.» – виборола учениця 4-А класу Малахівська Лідія.

У ласкавому червневому повітрі бузковий запах ллється, а на нашому шкільному подвір`ї відбувається прощання і закриття пришкільного табору «Первоцвіт».

Сьогоднішній день – це сльози і радість тут, дійсно, здружилася вся шкільна родина, тут кожне слово, зігріте щирістю і теплом вихователів, а з облич дітей ніколи не сходила усмішка і завжди був хороший настрій. Нехай перебування в пришкільному таборі запам`ятається кожній дитині і стане приємним спогадом у майбуття.