Різдвяні святкування у НВК «СЗШ N2-гімназія»

93B0FEDA 04F7 40A0 8536 B0233D819B1B

93B0FEDA 04F7 40A0 8536 B0233D819B1BРіздвяні свята в розпалі і ми колядуємо, адже ми українці.

Дуже тішать нас діти, які дарують українську коляду та підтримують національні традиції. А уявити різдвяне святкування без пампушків не можливо. Ці солодкі символи Різдва є однією з дванадцяти страв різдвяного столу, якими охоче ласують дорослі та малі. Щоб збагатити різдвяне частування, у НВК “СЗШ N2-гімназія” вирішили провести “Свято Пампуха”.

Кожна трускавецька родина дотримується традицій, ревно їх оберігає, тому учні, вчителі та батьки у цей святковий час об’€™єдналися, щоб поринути в атмосферу дійсно родинного свята. І запрошені на святкування гості: міський голова Кульчинський Андрій Богданович разом з представниками методкабінету Форемною Інною Миколаївною, спеціалістом відділу освіти Іванною Стасишин та методистом методкабінету Оксаною Стаськів – із захоплення спостерігали за святковим дійством. Адже Різво – це особливий час, коли кожного переповнює почуття добра, прощення та поваги один до одного. Це свято єднання, любові та доброї волі. Духівник школи отець Василь Нестер розпочав святкування благословенням і молитвою. На святі лунали віншування, різдвяні привітання, різноманітні колядки та щедрівки у виконанні кнласних колективів від першого до одинадцятого класів. Цікаві та оригінальні рецепти доповнювали та підкреслювали сюжетну лінію різдвяного вертепу.

Свято відрізнялося оригінальним сценарієм, влучними та цікавими рецептами пампушків та чудовою грою учнів, вдалим музичним наповненням. Усі присутні гарно повеселилися, поласували смачними пампушками і набрались незабутніх вражень. Почесне журі розглянуло усі подані рецепти.

Учасники загальношкільного “Свята пампуха”, крім частування солодкими смаколиками, отримали грамоти за участь.

{gallery}/00001/01.17{/gallery}

Поширити: