Семінар вчителів біології

MYP 3068 1

MYP 3068 14 березня в НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця відбувся семінар вчителів біології на тему: «Використання ІКТ на уроках біології як засіб посилення мотивації учнів до вивчення предмета та підвищення якості знань». Метою семінару була апробація нових форм і методів застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та демонстрація можливостей використання інформаційних технологій на уроках біології.

      

        Учасники семінару мали можливість відвідати відкриті уроки вчителів біології НВК «СЗШ №2-гімназія»: Сидір Марії Петрівни на тему: «Характеристика родин класу Дводольні. Родина Капустяні та Розоцвіті» у 7-Б класі, Пуціва Михайла Васильовича на тему: «Водорості» у 6-А класі та Бутенка Олексія Григоровича, який презентував спостереження членів шкільного екологічного гуртка за флорою та фауною на екологічній стежці урочища Помірки.

Вміле впровадження електронних освітніх ресурсів у навчальний процес дає можливість підвищити мотивацію до навчання, активізацію пізнавальної діяльності учнів.

      Для реалізації поставлених завдань вчителями біології було використано сучасні технології, а саме: інтерактивна дошка та електронний мікроскоп, які дають змогу вивести сучасний урок на якісно новий рівень, розширити можливості ілюстративного супроводу уроку.

{gallery}Im_news/sem_bio{/gallery}

Поширити: