Сходження молоді на гору Маківку

Сходження молоді на гору МаківкуЗ метою відзначення 120-річчя з дня народження Олени Степанів-Дашкевич – вченої, громадської діячки, невтомного борця за українську державність і незалежність та з метою національно-патріотичного виховання молоді 18-20 вересня 2012р. відбулося сходження учнівської молоді Львівщини на гору Маківку, на якій знаходиться меморіальний військовий цвинтар Українських Січових Стрільців, відбудований у 1999р. на честь героїв УСС, що полягли тут у квітні-травні 1915р. під час Першої світової війни у битві з військами царської Росії. На базі «Трембіта» смт. Славське, звідки відбувалося сходження, для двадцяти однієї команди з міст та районів Львівської обл. була p9191616організована конкурсна програма на знання стрілецьких пісень, історії УСС. У читанні власної поезії про Олену Степанів, першої в історії України жінки-офіцера українського Січового Стрілецтва, перше місце отримала команда м. Трускавця (вірш «Памяті УСС» Оксани Черняк,11-А, СШ№2). Команду представляли вихованці будинку учнівської творчості Бойко Юлія, Гайко Кароліна, Лещенко Валерія, Бородін Іван, Гарасим’як Богдан та керівники туристсько-спортивних гуртків Олександр Бляхарський та Григорій Долик.