Співпраця з вищими навчальними закладами

69826FE6 A818 45D4 BB81 F8798448DE04

69826FE6 A818 45D4 BB81 F8798448DE04Уже не перший рік НВК “СЗШ№2-гімназія” тісно співпрацює з вищими навчальними закладами, укладаючи посібники інформаційно-пізнавального характеру для педагогів, учнів і усіх, хто цінує власне здоров’я, турбується про екологію тощо.

Так у 2010 році творчагрупа Харківського національного університету імені Івана Франка, до складу якої входила і вчитель біології та хімії НВК “СЗШ№2-гімназія” Сидір М.П., уклала і видала посібник “Здоров`я людини. Методичні рекомендації щодо написання учнівських робіт МАН”. Тут розміщені матеріали, які включають перелік тем науково-дослідницьких робіт, вимоги до оформлення та подачі на конкурс виконаних учнівських робіт.

У 2013 році редакційно-видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка видав збірник “Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття”. Тут розміщені матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, тематика яких охоплює як теоритичні, так і практичні аспекти сучасних проблем валеології, екології та біології. Роботаучениці НВК “СЗШ№2-гімназія” Яворської Ірини увійшла до цього збірника (науковий керівник Сидір М.П.)

А у 2015 році методичний посібник “Профілактика дефіциту сполук кальцію в учнів у навчально-виховному процесі ЗНЗ” підготовлений і виданий творчим колективом науковців та учителів трускавецького НВК.

{gallery}/Sydir{/gallery}