Свято Валентина

DSC 6963 640x426

DSC 6963 640x42614 лютого у 5-А класі  НВК «СЗШ № 2- гімназія» відбулася вечірка до дня св. Валентина. Свято пройшло на славу! Всі з нетерпінням чекали цього дня. Клас був  прикрашений  червоними  кульками, сердечками та стрічками. Крім того, учні виготовили плакати трьома мовами: англійською, польською та українською.

Діти заздалегідь зробили скриньку, куди кидали анонімні «валентинки» протягом двох тижнів.  Під час свята класний керівник  Кісилевич М.В.  наосліп діставала  листівки  і зачитувала їх зміст. Було дуже цікаво і весело!

Гімназисти дивилися фільми про св. Валентина, озвучений іноземними мовами. Також проводились  різні ігри, ребуси, кросворди тощо. Отож, діти не лише веселилися, а й училися!  Свято завершилося  чаюванням і смачними десертами.

«Я вважаю, що наше свято вдалося! Діти дуже енергійні, цікаві та творчі. Тому в нас завжди все проходить феєрично. Отримала дуже багато теплих слів від своїх гімназистів, ну і, звичайно, вони теж отримали від мене побажання»,  – посміхається класний керівник Кісилевич Марія Володимирівна. 

{gallery}Valentin{/gallery}

Поширити: