Свято «Золота осінь-2018»

387AEFC9 4EB7 4D1F 9491 5CDB5AA54A84

387AEFC9 4EB7 4D1F 9491 5CDB5AA54A84Власноруч приготовані страви на вогні, спортивно-патріотичний вишкіл та незабутні емоції – старшокласники Трускавецької школи-гімназії вкотре провели свято “Золотої осені”

“Золота осінь”€ для школярів НВК “СЗШ №2-гімназія” вже стало традиційним, а головне улюбленим святом. Адже в цей день старшокласники усі разом вирушають до лісу на Помірках, де змагаються в майстерності приготування куліша, перетягуванні канату, різних спортивних естафетах, а головне проводять час яскраво, цікаво та з користю. Супроводжують учнів вчителі, класні керівники, керівництво школи, однак атмосфера заходу настільки дружня та позитивна, що лише сприяє згуртовуванню всіх у єдину шкільну родину.

Пропаганда здорового способу життя, відпочинку на природі та водночас спортивно-патріотичний вишкіл – саме такими є головні завдання традиційного осіннього свята. І, не зважаючи на те, що школа ділиться на окремі команди, класи змагаються між собою на першість в приготуванні насмічніших страв та пройденні спортивних завдань, – конкуренція тут панує здорова, а перемагає зазвичай дружба.

“Відзначення свята “Золотої осені” є чудовою традицією в школі. Воно допомагає розвивати в дітях такі якості, як мужність, витривалість, згуртовує учнів і вчителів у одну шкільну родину. Добре, що такі заходи відбуваються, що керівництво школи підтримує ініціативи учнів, а ті з радістю долучаються і демонструють свої вміння. Вони не проходять безслідно, бо ті емоції, які панують тут, в лісі, під час проведення змагань, – вони надовго запам’€™ятаються усім” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який також завітав на свято, частувався учнівським кулішем та вітав школярів з таким чудовим святкуванням.

Цьогоріч до проведення свята “Золотої осені” вперше долучились і 4-класників. Вони лише спостерігали за святкуванням та спортивними перегонами, щоб в наступному році виступити вже в якості учасників змагань. Володарями гран-прі по приготуванні куліша цьогоріч став 10-А клас, – саме їхня страва була визнана найпрофесійнішою та найсмачнішою. А позитивними емоціями вдосталь запаслись усі без винятку, – тож тепер діти з нетерпінням чекатимуть вже наступної “Золотої осені”

{gallery}/00001/0.0.07{/gallery}

Автор – Ніна Федько, фото – Руслан Цехмейстер