Тиждень початкових класів!

dgfb 008 1

dgfb 008 1Ура! Веселі перерви знову розпочалися для учнів початкових класів, які з нетерпінням чекали малюки. Заступник директора Болюк Р.С. ознайомила з планом проведення тижня та налаштувала дітей на творчий підхід і активну участь у всіх запланованих заходах. На протязі тижня школярі подорожували:

{gallery}tuzhdpoch2014/p{/gallery}

Понеділок – Математична перерва і зустріч з королевою Математики. Відгадування математичних кросвордів, ребусів. Виставка-конкурс «Мій зошит посміхається».

хвилинки – цікавинки на уроках математики.

{gallery}tuzhdpoch2014/v{/gallery}

Вівторок – День творчості. Новорічне дефіле «Мода в умовах кризи». Демонстрування витворів «домашнього ательє», в яких дизайнерами і кравцями були члени родини, а моделями – наші маленькі учні.

Виставка дитячих робіт «Кожна дитина талановита.

{gallery}tuzhdpoch2014/s{/gallery}

Середа – Мовне намисто.

Забута казка- це золоте намисто, щоб не втратити жодної намистинки повинні зберігати у своїй пам`яті перлинки народної мудрості.

Театралізоване свято «Колобок на сучасний лад».

Конкурс каліграфістів (виставка зошитів з української мови);

конкурс «Найкращий читач»;

конкурс «Книжка – саморобка»

{gallery}tuzhdpoch2014/ch{/gallery}

Четвер – День моєї країни.

–         Віртуальна подорож по всіх куточках нашої держави під назвою «Сім чудес України».

–         презентація фото колажу «Подорожуємо Україною»

–         Флеш – моб «Ми за мир»

{gallery}tuzhdpoch2014/pya{/gallery}

П’ятниця – Парад талантів.

Яскравою родинкою тижня початкових класів став «Парад талантів», участь в якому прийняли всі талановиті діти початкової школи. Герої із мультфільму «Негрі бьордс» нагородили пам’ятними подарунками всіх обдарованих дітей і перетворили свято у незабутню подію.

Девізом тижня було: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий». Тиждень початкових класів ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов джерельна вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів, різні напрямки виховання та були цікавими, сприяли інтелектуальному розвитку учнів.

Тиждень закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Вчителі початкових класів ще раз довели, що вони фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.