«Трускавецький ЛітФест-2018»

lit fest

lit festОсь і завершився “Трускавецький ЛітФест-2018”, залишивши чудові згадки про зустрічі з українськими письменниками: поетами і прозаїками, молодими і досвідченими, популярними і початківцями…

Тішить, що така подія об’єднала різних за віком і родом діяльності трускавчан, адже заходи фестивалю відвідували і цілими сім’ями, родинами, і навіть учнівськими колективами. Вчителі і учні НВК “СЗШ№2-гімназія” долучились до заходів, що відбувались у рамках “ЛітФесту-2018”. Найактивнішими стали такі класні колективи: 4-А клас ( Возняк Г.В.), 4-Б клас ( Кекіс Г.П.), 6-А клас (Мількович М.М.), 6-Г клас (Живчин Г.Т.), 7-А клас ( Кісилевич М.М.), 8-А клас (Каралюс К.М.), 9-В клас (Сокол О.М., Король Н.І.), 10-А клас (Гриник О.М.).

А вчитель історії НВК “СЗШ№2-гімназія” Байдацький О.А. був не лише глядачем, а й безпосереднім учасником фестивалю: виступив у ролі краєзнавця і разом зі своїми вихованцями учнями 8-А класу презентував розповідь про “Оселю”, що створена у НВК.

Отож дякуємо організаторам і сподіваємось, що зустрінемось на “Трускавецькому ЛітФесті -2019”!

Фото: Ірина Бердаль-Шевчик

{gallery}/00001/0.0.22{/gallery}