Учні НВК «СЗШ №2-гімназія» взяли участь в онлайн-олімпіадах

Школярі взяли участь у он-лайн олімпіадах: “Шкільна дистанційна олімпіада Всеосвiта Осінь-2018” та Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На Урок”, які проводяться в інформаційно-комунікаційної формі та має допомогти учням засвоїти нові знання, закріпити матеріал, який вони вивчали в попередньому навчальному році.

Така форма проведення олімпіад забезпечує рівний доступ до участі в масових інтелектуальних змаганнях учнів закладів загальної середньої освіти. ІКФ-олімпіади проводяться серед учнів 1-11 класів. Школярі мали можливість виконати завдання з кожного предмету в зручних для них умовах: вдома, у школі, з мобільного телефону або іншого гаджета. Онлайн-олімпіади передбачали різні види діяльності, у тому числі і використання набутих знань при вирішенні завдань.

Дякуємо за активну участь у олімпіаді вчителям: Кисилевич М.В., Дукас Л.І., Пилат Л.М., Волошин М.Ю., Кремко Л.Й., Сокол О., Пуців М.В., Бакан М.П., Горлова М.І., Паращак Н.В. {gallery}/00001/0.0.21{/gallery}