Урок-дослідження народної символіки України

P 20161007 132402 640x480

P 20161007 132402 640x480Незвичний урок, присвячений народній символіці України, був проведений у НВК «СЗШ№2-гімназія» учителем початкових класів Коцкулич Л.Я. для учнів 2-Г класу.

Молодші школярі дізналися, що в українців, як і в інших народів, є улюблені рослини- і тварини-символи, тобто такі, які уособлюють певні риси, притаманні нашій національності, засвідчують духовну міць народу.

Заняття пройшло як спільна робота учнів над проектом під назвою «Рослини і тварини – символи України». Клас був поділений на чотири групи, кожна мала свого капітана. Одна група з капітаном Коростецьким Ю. підготувала цікаву інформацію про рослини, які для українців є символами, а інша група на чолі з капітаном Потоцьким В. займалась пошуковою роботою щодо тварин – символів нашого народу. Дві інші команди з капітанами Копичин А. та     Дорошенко А. досліджували, які ж птахи є символами України.

Урок пройшов надзвичайно цікаво, діти опрацювали дуже багато інформації, відчувалось, що цьому передувала велика пошукова та копітка робота як учителя, так і його вихованців. Тому запрошені гості були приємно здивовані і вкотре переконались, що наші діти – найрозумніші!

{gallery}doslid{/gallery}

Поширити: