Урок мужності

0D9AC0BD EBA7 4572 AD12 A86B2346CC4B

0D9AC0BD EBA7 4572 AD12 A86B2346CC4B“Любіть свою Україну і будьте вдячні тим, хто віддав життя за неї”, – під таким гаслом відбувся інтегрований урок з музики та літературного читання у 4-А класі НВК “СЗШ№2-гімназія”.

Тема говорить сама за себе: “Урок мужності”. Діти поринули у далеке минуле нашого краю, часи визвольної боротьби українського народу, дізналися про одяг, стиль життя та традиції козаків. Вчитель музики Анна Петровська розповіла про сучасних лірників. Провела цікаві паралелі щодо подій на Майдані та війні на сході країни із пророчими словами Великого Кобзаря Тараса Шевченка. Учитель літературного читання, майстриня “хоробрих сердець”, Галина Возняк зуміла творчо та цікаво поглибити знання учнів про важкі випробування українського народу, про події давно минулі і сучасні, про героїв колишніх і нинішніх. Учні підготували “хоробрі сердечка” як символ пам’яті та вдячності нашим Героям і усі разом прикрасили чарівне дерево.

Безперечно, ті посіяні зернини добра, поваги та любові до рідного краю проростуть в майбутньому і з нині ще юних школяриків виростуть справжні патріоти!

{gallery}/00001/0.0.0.12{/gallery}