#відгук прийнято)

8D529F9F 4AB3 4DC8 9957 5F8F73B8AD1B

8D529F9F 4AB3 4DC8 9957 5F8F73B8AD1B

Як би це банально не звучало, але я дуже люблю читати. Книги роблять моє життя цікавішим, можуть вмить перенести мене в інше місто, країну чи навіть епоху, і найголовніше – дають вказівки, як вийти зі складної ситуації. Недаремно кажуть: “Книга вчить, як на світі жить”.


Одного разу, гуляючи шкільними коридорами, я зустріла вчительку. Вона запропонувала мені прочитати книгу. Взявши книгу до рук, я почитала її назву, і вона мене дуже зацікавила своєю загадковістю – “Життя – це…”. Цього ж дня я взялася до читання.


Читаючи книгу сторінка за сторінкою, я знаходила дедалі більше відповідей на питання, які давно мене хвилювали: “Хто я? Для чого я тут?”. Я зрозуміла, що кожна людина є унікальною і неповторною. Ми повинні вірити в себе, ніколи не зупинятися на досягнутому, з посмішкою ставитися до своїх проблем і невдач, а найголовніше – навчитися їх долати.
 Наше життя – це школа, яка дає нам можливість чогось навчитися. Якщо ми будемо докладати зусиль , то у нас усе вийде, наше життя стане кращим і продуктивнішим. І, як звучить цитата з книги, яка мені найбільше запам’€™яталася: “Жоден не народився з тим багажем знань, що має сьогодні”. Ці слова мотивують мене вчитися чогось нового, змушують не сидіти на місці, а рухатись далі.


Я дуже щаслива, що прочитала цю книгу і багато чого зрозуміла. Хочу порекомендувати її усім підліткам, які заплуталась у собі і не можуть знайти відповідь на просте, на перший погляд, питання: “Хто я?”. Ця книга, немов дороговказ, дасть відповідь на всі запитання і вкаже, куди рухатись у житті далі, адже не даремно її друга назва – “Life-путівник для молоді”.

{gallery}/00001/09.13{/gallery}

Поширити: