#відгук

Без імені

Без імені

Сьогодні, у час шаленого розвитку інформаційних технологій, появи найсучасніших ґаджетів, доступ до будь-якої інформації є надзвичайно легким.

Кожен вдома має комп`ютер, а то і ноутбук чи планшет, усі ми, від малого до великого, уже не мислимо свого життя без телефону. А школярі зараз, скажімо, програмові обов`язкові тексти з української чи зарубіжної літератури часто не читають, а слухають аудіокниги. А яке ж місце у нашому сучасному житті займає СПРАВЖНЯ книга, яку читаєш, гортаючи сторінку за сторінкою (звичайно, паперові), і насолоджуєшся самим процесом?! На жаль, для молоді це стає пережитком минулого – Тому особливо приємно, коли з`являються такі книги, що зацікавлюють молодого читача, коли їх читають не тому, що треба, а тому, що хочеться самому…

Саме такою стала книга Нінель Нежури “Життя – це… або Life-путівник для молоді”, нещодавно пре

зентована автором у стінах рідної школи – €“ НВК “СЗШ№2-гімназія”. Своїми враженнями після прочитання книги на сторінках нашого сайту уже поділилась семикласниця Аліна Лепак, а сьогодні пропонуємо вам роздуми учениці 7-А класу Ірини Явір.

“Коли в моїх руках опинилася ця книга, я одразу подумала, що вона, мабуть, нічим не відрізняється від аналогічних мотиваційних видань. Але я помилилась. Це не просто книга… Вона нагадує дороговказ для людей, які прямують життям. У ній можна знайти відповіді на ВСІ головні запитання. Ця книжка допомагає зрозуміти сенс життя. Мене вона заохотила краще ставитись до батьків та друзів. А головне, я почала перемагати власні лінощі. Читаючи її, я знайшла відповіді на багато питань: хто я і навіщо я тут, як жити на всі 100%, як перемогти свої страхи тощо. Вона допомогла мені розпочати втілювати в життя власні цілі. Адже в житті головне – НЕ здаватися і йти до своєї мети.

Мені ця книга дуже сподобалась. Я вперше читала із задоволенням, а не тому що це було необхідно. За це, власне, і дякую авторам”.

{gallery}/00001/20.14{/gallery}

Поділитись цим: