Відмінні результати наших розумників та розумниць

DSC 7120 640x358

 

 

 

DSC 7120 640x358Цьогоріч учні трускавецького  НВК «СЗШ№2-гімназія» досягли значних успіхів, представляючи наше місто  на   ІІІ (обласному) турі  Всеукраїнських учнівських олімпіад. Адже одна справа – стати переможцем на рівні міста, і уже зовсім інша – під час обласного  етапу.

Отож, аж три призові місця посіли наші гімназисти, демонструючи глибокі знання біології. Це учениця 8-А класу Войтів Уляна (І місце) і учениці 10-Б та 11-А класів Мацюрак Анастасія і Сторчоус Марія (ІІІ місце).   Підготував наших призерів вчитель біології  Пуців М.В.

Має чим пишатися і вчитель географії  Сенькевич А. О., адже її вихованець, учень 11-А класу, Гурський Роман зайняв ІІІ місце на олімпіаді з географії.

Учень 8-А класу Журавецький Артур посів ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови, завдячуючи, звичайно, і своєму вчителю англійської мови Прокопішак О.В.

А вчителі української мови та літератури Попадинець М.М. та Мількович М.М. пишаються успіхами своєї вихованиці Кліщ Наталії, учениці 11-А класу, яка зайняла ІІІ місце на Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка.

Можемо стверджувати, що НВК «СЗШ№2-гімназія» підтверджує свій високий статус і демонструє   результати  успішної роботи, які є наслідком щоденної копіткої праці вчителя з дітьми.

Вітаємо юних розумників і розумниць,  їх учителів-наставників та батьків, пишаємось цими досягненнями, сподіваємось, що таких перемог у майбутньому буде ще більше!

 

DSC 7122 640x426Учні НВК «СЗШ№2-гімназія» Кліщ Наталія (11-А клас) та  Бурлаков Олександр (8-А клас) стали стипендіатами премії міського голови Трускавця для школярів. Адже важливо заохочувати молодь до навчання, стимулювати їх творчі пошуки, викликати бажання вчитися якісно. Саме для цього і було започатковане  нагородження даною премією, бо, безумовно, матеріальне заохочення – це потужний стимул для школяра, який знаннями «заробляє» свій перший капітал.

Бажаємо гімназистам успіхів і наснаги в майбутньому!

 

 

DSC 7004 640x544З метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги, сили духу і стійкості громадян, які творять сучасну історію нашої держави, вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули під час бойових дій на сході України, формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, гордості за своїх національних героїв, залучення школярів до дослідження та вивчення життя і діяльності захисників незалежної України – вихідців зі Львівщини Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації було проведено пошуково-дослідницьку експедицію «Герої не вмирають», у якій взяла участь учениця 11-Б класу НВК «СЗШ№2-гімназія» м. Трускавця  Курнат Ольга за напрямом «Краща пошуково-дослідницька робота про життя та діяльність воїнів, які загинули під час бойових дій на сході України – вихідців зі Львівщини».

За результатами оцінювання Ольга нагороджена подякою за участь в експедиції та творчу ініціативу при виконанні роботи «Сергій Шевчук – наш герой».

Пошуково-дослідницькі роботи увійдуть у книгу пам’яті «Герої не вмирають».

 

1Напевно для кожного приємно дізнатись про перемоги дітей, але вдвічі приємніше дізнатись про великі перемоги. Саме до таких перемог належать зайняті місця на обласних олімпіадах! Тож познайомтесь із гордістю нашої школи:

Журавецький Артур, учень 9-Б класу посів ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мовиОбласна олімпіада 640x470

Войтів Уляна, учениця 8-А класу посіла І місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Мацюрак Анастасія, учениця 10-Б класу посіла ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Сторчоус Марія, учениця 11-А класу посіла ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 

DSC 6958 466x640Ось ще одна хороша новина! Фільм “Історія однієї каблучки” знятий “Галицькою кіношколою” посів ІІІ місце у номінації “Короткометражний ігровий фільм” на ІІ кіно-медіа фестивалі для молоді “Кіномаршрут” у дитячій програмі “Кіно і діти”

 

 

 

 

 

 

 Нещодавно до школи були доставлені результати таких Мінародних конкурсів як “Колосок” та “Кенгуру”, і в них учні початкової школи особливо потішили результатами.

{gallery}KK{/gallery}

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

ПІП Дата народження Клас Місце Вчитель
Сторчоус Марія Ігорівна 26.09.2000 11-А І Андрушко С.Ф.
Бичков’як Марія Володимипрівна 28.08.2002 9-А ІІІ Андрушко С.Ф.

DSC 5626 640x418

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
8 класи
Іванців Антонія І місце 8-А Прокопішак О.В.
Наконечна Евелін ІІ місце 8-А Прокопішак О.В.
9 класи
Журавецький Артур ІІ місце 9-Б Прокопішак О.В.
10 класи
Хамдан Марія І місце 10-А Дукас Л.І.
Савченко Марія ІІ місце 10-А Дукас Л.І.
11 класи
Шахунова Марія ІІІ місце 11-Б Бондар І.І.

DSC 5637 640x426

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
6 класи
Михайлюк Віталій І місце 6-А Чайковська Ю.Й.
Лепак Аліна ІІ місце 6-А Чайковська Ю.Й.
7 класи
Чайковський Маркіян ІІІ місце 7-А Тріщук О.І.
8 класи
Бурлаков Олександр ІІІ місце 8-А Тріщук О.І.
9 класи
Горічко Денис І місце 9-Б Лисенко Л.А.
Чапля Степан ІІ місце 9-Б Лисенко Л.А.
10 класи
Савченко Марія І місце 10-А Грицьків С.М.
11 класи
Виноградська Юлія І місце 11-А Лисенко Л.А.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з християнської етики

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
8 класи
Войтів Уляна І місце 8-А Звірик В.Л.
Грабовська Христина ІІІ місце 8-А Звірик В.Л.
10 класи
Козар Ірина ІІ місце 10-А Рой Л.Г.

 

DSC 5563 640x422

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
7 класи
Сеньків Христина І місце 7-А Пилат Л.М.
Головей Анна ІІ місце 7-А Пилат Л.М.
Більо Ольга ІІІ місце 7-А Пилат Л.М.
8 класи
Войтів Уляна ІІ місце 8-А Попадинець М.М., Гриник О.М.
Шип Анна ІІІ місце 8-А Попадинець М.М., Гриник О.М.
9 класи
Гаас Софія І місце 9-А Мількович М.М.
11 класи
Кліщ Наталія ІІІ місце 11-А Попадинець М.М., Мількович М.М.

 

Результати мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені тараса Шевченка

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
6 класи
Ткаченко Ірина І місце 6-А Татаревич Г.В.
Кусько Алла ІІ місце 6-А Татаревич Г.В.
Явір Ірина ІІІ місце 6-А Татаревич Г.В.
7 класи
Головей Анна ІІ місце 7-А Пилат Л.М.
8 класи
Гурська Анна І місце 8-А Попадинець М.М., Гриник О.М.
Войтів Уляна ІІ місце 8-А Попадинець М.М., Гриник О.М.
10 класи
Більо Надія І місце 10-Б Рязанова О.Д.
Гритчак Ольга ІІ місце 10-Б Рязанова О.Д.
11 класи
Кліщ Наталія І місце 11-А Попадинець М.М., Мількович М.М.
Боднарчук Діана ІІ місце 11-А Попадинець М.М., Мількович М.М.
Шахунова Марія ІІІ місце 11-Б Іваночко А.В.

 

Результати міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
5 класи
Задорожна Соломія ІІІ місце 5-А Пилат Л.М.
6 класи
Ткаченко Ірина І місце 6-А Татаревич Г.В.
Лепак Аліна ІІІ місце 6-А Татаревич Г.В.
7 класи
Головей Анна І місце 7-А Пилат Л.М.
9 класи
Гаас Софія ІІ місце 9-А Мількович М.М.
10 класи
Панаснвич Вероніка ІІ місце 10-Б Рязанова О.Д.
11 класи
Кліщ Наталія І місце 11-А Попадинець М.М.
Гурський Роман ІІІ місце 11-А Попадинець М.М.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
8 класи
Мачило Роман І місце 8-А Ключник Г.В.
Войтів Уляна ІІІ місце 8-А Ключник Г.В.
9 класи
Голяк Валентина ІІ місце 9-Б Ключник Г.В.
Черняк Богдан ІІІ місце 9-Б Ключник Г.В.
10 класи
Савченко Марія І місце 10-А Ластовецький І.Б.
Садківська Анна ІІІ місце 10-А Ластовецький І.Б.
11 класи
Гурський Роман І місце 11-А Сенькевич Г.О.
Андрушко Марія ІІ місце 11-А Сенькевич Г.О.

 

DSC 5525 640x426

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
8 класи
Бурлаков Олександр І місце 8-А Волошин М.Ю.
Наконечна Евеліна ІІІ місце 8-А Волошин М.Ю.
9 класи
Цюпер Олександр ІІІ місце 9-Б Кремко Л.Й.
10 класи
Удуд Денис ІІ місце 10-А Волошин М.Ю.
Дребот Андрій ІІІ місце 10-А Волошин М.Ю.
11 класи
Саламага Діана ІІІ місце 11-А Волошин М.Ю.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
7 класи
Проць Христина ІІІ місце 7-А Паращак Н.М.
8 класи
Мачило Роман ІІІ місце 8-А Паращак Н.М.
9 класи
Галяк Валентина І місце 9-Б Сидір М.П.
10 класи
Садківська Анна І місце 10-А Сидір М.П.
Веклюк Марта ІІ місце 10-Б Сидір М.П.
11 класи
Бобечко Наталія ІІ місце 11-Б Сидір М.П.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
8 класи
Бурлаков Олександр І місце 8-А Пасічник П.І.
9 класи
Шапченко Анна І місце 9-Б Грінченко В.А.
Цюпер Олександр ІІ місце 9-Б Грінченко В.А.
10 класи
Савченко Марія ІІІ місце 10-А Байдацький О.А.
11 класи
Гурський Роман І місце 11-А Байдацький О.А.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури

Прізвище та ім’я учня Заняте місце Клас ПІП вчителя
9 класи
Чапля Степан ІІ місце 9-Б Дорошенко Т.З.
10 класи
Панаснвич Вероніка ІІ місце 10-Б Худа Г.Ю.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ПІП Дата народження Клас Місце Вчитель
Коробко Ольга Юріївна 10.07.2007 4-А ІІ Кулигіна Л.Б.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з природознавства

ПІП Дата народження Клас Місце Вчитель
Гурський Юрій Русланович 29.04.2007 4-А ІІ Кулигіна Л.Б.
Здерок Віталій Ігорович 01.04.2007 4-А ІІІ Кулигіна Л.Б.

 

DSC 5558 640x413

 

Результати конкурсу ім. Петра Яцика

ПІП Дата народження Клас Місце Вчитель
Коробко Ольга Юріївна 10.07.2007 4-А І Кулигіна Л.Б.
Мельник Артур Анатолійович 26.07.2007 3-А ІІІ Пуравець Л.Я.

 

 

DSC 5559 640x438

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології

№ з/п Прізвище, імя та по батькові учня Число, місяць, рік народження Назва закладу освіти Клас навчання Клас, за який буде виконувати завдання Місце зайняте на І етапі олімпіади Прізвище, імя та по батькові працівника, який підготував учня
ЕКОЛОГІЯ
10-клас
1 Мацюрак Анастасія Зіновіївна 29.03 2001 НВК «СЗШ №2-гімназія» 10-Б 10 І-місце Пуців Михайло Васильович
2 Гронська Христина Мирославівна 20.08 2001 НВК «СЗШ №2-гімназія» 10-Б 10 ІI-місце Пуців Михайло Васильович
11-клас
1 Дубовський Ростислав Олексійович 27.12. 2000 НВК «СЗШ №2-гімназія» 11-А 11 ІІ-місце Пуців Михайло Васильович

 

Екологія переможці

 

DSC 5528 640x422

 

В третьому етапі обласного конкурсу “Сурми звитяги” Пшик Назарій став лауреатом на нагородження диплпомом ІІІ ступеня в номінації “Графічна композиція”.

Дякуємо за участь!

 

 

 

 

Результати ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (2016-2017 н.р.)

№ з/п Прізвище, імя та по батькові учня Число, місяць, рік народження Назва закладу освіти Клас навчання Клас, за який буде виконувати завдання Місце зайняте на І етапі олімпіади Прізвище, імя та по батькові працівника, який підготував учня
БІОЛОГІЯ
8-клас
1 Войтів Уляна Романівна 17.11 2002 НВК «СЗШ №2-гімназія» 8-А 8 І-місце Пуців Михайло Васильович
9-класи
1 Голяк Валентина Юріївна 28.01 2002 НВК «СЗШ №2-гімназія» 9-Б 9 ІІ-місце Сидір Марія Петрівна
10-клас
1 Веклюк Марта Олегівна 22.08. 2001 НВК «СЗШ №2-гімназія» 10-Б 10 І-місце Пуців Михайло Васильович
2 Мацюрак Анастасія Зіновіївна 29.03 2001 НВК «СЗШ №2-гімназія» 10-Б 10 ІI-місце Пуців Михайло Васильович
3 Гронська Христина Мирославівна 20.08 2001 НВК «СЗШ №2-гімназія» 10-Б 10 ІІІ-місце Пуців Михайло Васильович
11-клас
1 Сторчоус Марія Ігорівна 26.09. 2000 НВК «СЗШ №2-гімназія» 11-А 11 І-місце Пуців Михайло Васильович
2 Бобечко Наталія Ігорівна 26.06. 2000 НВК «СЗШ №2-гімназія» 11-А 11 ІІ-місце Пуців Михайло Васильович
3 Вовк Діана Михайлівна 22.10. 2000 НВК «СЗШ №2-гімназія» 11-А 11 ІІІ-місце Пуців Михайло Васильович

 

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики (2016-2017 н.р.)

I місце – Пфайфер Володимир (10-А клас, вчитель Тріщук А.В.)

ІІ місце – Фалинський Арсентій (10-А клас, вчитель Дробчак А.М.)

ІІ місце – Клебаник Андрій (9-В клас, вчитель Тріщук А.В.)

ІІІ місце – Саранча Микола (11-А, вчитель Тріщук А.В.)

ІІІ місце – Шологін Вадим (8-Б клас, вчитель Тріщук А.В.)

 

 

 

DSC 5176 640x426

 

  

Вітаємо учнів 2-А класу, які наважилися випробувати себе у природничому конкурсі “Колосок”, та які наполегливо готувались і стали переможцями та призерами “Золотий колосок”

 

 

 

 

 

 

 

 

 13731909 146161495807522 2968900578378468879 o

У Трускавці з’явився 200-бальник ЗНО.
Учень 11-А класу 2016 року випуску НВК “СЗШ №2-гімназія” м. Трускавця Кривецький Михайло склав ЗНО з хімії на 200 балів!
До слова 200 балів за виконання сертифікаційних робіт з 12 предметів у Україні отримали 258 осіб, з них семеро мають 200 балів з двох предметів. Найбільше 200-бальників у місті Києві – 65 осіб, Львівській області – 37, Харківській та Дніпропетровській областях по 16 осіб, Київській області – 14, Одеській – 11 осіб.

 

 

 

 

Учні нашої школи полюбляють творчість Тараса Шевченка і тому взяли активну участь в конкурсі читців поезії та зайняли такі місця за номінаціями:

«Виразне читання»

І місце Ткаченко Ірина 5-А вч. Болюк Р.С.
І місце Регуш Назар 5-А вч. Болюк Р.С.
І місце Панасевич Вероніка 9-Б вч. Болюк Р.С.
ІІ місце Хомдан Марія 9-А вч. Болюк Р.С.
ІІ місце Головей Анна 6-А вч. Болюк Р.С.

«Авторська поезія»

ІІ місце Мачита Марина 11-Б вч. Король Н.І.
ІІ місце Волошин Вікторія 5-Б вч. Гриник О.М.

«Інсценізація»

ІІ місце Кухар Анна 5-В вч. Іваночко А.В.
ІІ місце Регуш Назар 5-В вч. Іваночко А.В.
ІІІ місце Гіщак Назар 3-А вч. Кулигіна Л.Б.
ІІІ місце Белінська Вікторія 3-В вч. Пуровець Л.Я.
ІІІ місце Головей Анна 3-В вч. Пуровець Л.Я.

В конкурсі з образотворчого мистецтва отримали такі призові місцяв номінаціях:

«Живопис»

І місце Хоменець Олександра 7-А вч. Модрицька Л.Г.
І місце Сторчоус Марія 10-А вч. Модрицька Л.Г.
ІІ місце Чапля Степан 8-Б вч. Модрицька Л.Г.

«Графіка»

І місце Яворська Наталія 5-А вч. Модрицька Л.Г.
І місце Мороз Христина 7-В вч. Модрицька Л.Г.
І місце Корчинський Віктор 9-А вч. Модрицька Л.Г.
ІІ місце Паращак Андрій 7-В вч. Модрицька Л.Г.
ІІ місце Чуба Богдан 7-Б вч. Модрицька Л.Г.
ІІ місце Шпарук Роман 10-А вч. Модрицька Л.Г.

«Витинанка»

І місце Михайлюк Віталій 5-А вч. Модрицька Л.Г.
І місце Михайляк Анастасія 10-А вч. Модрицька Л.Г.
ІІ місце Шпак Софія 5-В вч. Модрицька Л.Г.
ІІ місце Павлічко Анна 10-Б вч. Модрицька Л.Г.
ІІІ місце Грабовська Христина 7-А вч. Модрицька Л.Г.

DSC 3056 800x532

 

DSC 3092 800x565

 

Волошин Вікторія шев. автор поез 800x532

 

кухар Аня Савчин Вол. шев. інсценізація 800x532

 

шпак софія шев. витинанка 800x532

За результатами конкурсу читців поезії Лесі Українки учні нашої школи отримали такі місця:

І місце – Нілепіна Анна – учениця 1-В кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»

                 Борохова Рашель – учениця 1-В кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»

ІІ місце – Колосовська Діана – учениця 1-А кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»

               Тимошенко Софія – учениця 1-В кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»                

ІІІ місце – Максимович Ілона – учениця 3-А кл. НВК «СЗШ № 2 – гімназія»

ІІІ місце Якубів Андріана – учениця 4-Б кл. НВК «СЗШ № 2 – гімназія»

У конкурсі з образотворчого мистецтва приурочений 145 річниці з дня народження Лесі Українки маємо теж перемоги:

ІІІ місце –Білінська Вікторія – учениця 3-В кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»

                 Габшій Юлія – учениця 3-Б кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»

За активне долучення до міського конкурсу малюнка оголошуємо подяку родині Коростенського Юрія – учня 1-Г кл. НВК «СЗШ №2- гімназія»

 

Нещодавно оприлюднили результати Міжнародних конкурсів “Колосок” та “Кенгуру” і учні нашої школи проявили себе зхорошої сторони. Дякуємо за Ваші старання!

Конкурс “Колосок-2015” (осінь) – результат “Золотий колосок”:

Савчин Софія Михайлівна – 2-А

Піцур Анна Назарівна -1-Б

Ластовецький Владислав Володимирович – 1-Б

Копичин Анастасія Іванівна – 1-Г

Дукас Андрій Ярославович – 1-А

Дорошенко Андріана Ігорівна – 1-Г

Давідчик Соломія Петрівна – 4-В

Венгрин Роман Михайлович – 1-Б

Буга Ірина Русланівна – 2-А

Божик Данило Олегович – 1-Г

Бобечко Володимир Тарасович – 2-А

Чайковський Маркіян Юрійович – 6-А

Конкурс “Кенгуру-2015/16” (осінь) – відмінний результат “Червоний кенгуру”:

Чайковський Маркіян Юрійович – 6-А

 

DSC 2415 800x532Сторчоус Марія учениця 10-А класу (вчитель біології – Пуців Михайло Васильович);
Kривецький Михайло учень 11-А класу  (вчитель біології – Пуців Михайло Васильович) зайняли ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка відбулася у Львові 30 січня 2016 року.
Вітаємо переможців!
 
 

 

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

6-клас

 

Чайковський Маркіян

6-А

ІІІ-місце

Тріщук О.І

7-клас

1

Бурлаков Олександр

7-В

ІІ-місце

Горлова М.І

8-класи

1

Чапля Степан

8-Б

ІI-місце

Лисенко Л.А

2

Журавецький Артур

8-Б

ІІІ-місце

Лисенко Л.А

9-клас

1

Савченко Марія

9-А

ІІ-місце

Грицків С.М

10-клас

1

Саламага Діана

10-А

I-місце

Лисенко Л.А

2

Гурський Роман

10-А

ІI-місце

Лисенко Л.А

 

Математика

 

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-клас

1

Черняк Богдан Сергійович

8-Б

ІІ-місце

Ключник Г.В.

2

Чапля Степан

8-Б

ІІІ-місце

Ключник Г.В.

9-класи

1

Савченко Марія

9-А

I-місце

Ластовецький І.Б.

10-клас

1

Гурський Роман

10-А

І-місце

Сенькевич А.О.

11-клас

1

Цюпер Софія

11-А

I-місце

Ластовецький І.Б.

 

Географiя

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-клас

1

Виноградська Юлія

10-А

І-місце

Сенькевич А.О.

2

Шологін Марія

10-А

ІІ-місце

Сенькевич А.О.

3

Саласага Діана

10-А

ІІІ-місце

Сенькевич А.О.

11-клас

1

Здерок Сергій

11-А

I-місце

Сенькевич А.О.

 

Економiка

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-клас

1

Черняк Богдан Сергійович

8-Б

І-місце

Сидір Марія Петрівна

9-класи

1

Мацюрак Анастасія Зеновіївна

9-Б

I-місце

Пуців Михайло Васильович

2

Веклюк Марта Олегівна

9-Б

ІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

3

Білик Софія Олегівна

9-Б

ІІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

10-клас

1

Бобечко Наталія Ігорівна

10-А

І-місце

Пуців Михайло Васильович

2

Сторчоус Марія Ігорівна

10-А

ІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

3

Вовк Діана Михайлівна

10-А

ІІІ-місце

Пуців Михайло Васильович

11-клас

1

Кривецький Михайло Олегович

11-А

I-місце

Пуців Михайло Васильович

 

Бiологiя

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-клас

1

Журавецький Артур

8-Б

ІІІ-місце

Бутенко Олексій Григорович

9-класи

2

Веклюк Марта Олегівна

9-Б

ІІ-місце

Сидір Марія Петрівна

10-клас

1

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Сидір Марія Петрівна

2

Федитник Ірина

10-А

ІІІ-місце

Сидір Марія Петрівна

11-клас

1

Кривецький Михайло Олегович

11-А

I-місце

Сидір Марія Петрівна

2

Мачина Марина

11-А

ІІI-місце

Сидір Марія Петрівна

 

Хiмiя

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

7-клас

1

Бурлаков Олександр Олександрович

7-В

ІІІ-місце

Волошин Михайло Юрійович

10-клас

1

Саламага Діана Вікторівна

10-А

ІІI-місце

Кремко Любомира Йосифівна

11-клас

1

Цюпер Софія Орестівна

11-А

ІI-місце

Кремко Любомира Йосифівна

 

Фiзика

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

9-класи

1

Дребот Андрій

9-А

І-місце

ТріщукВолодимир Васильович

2

Михайлик Анастасія

9-Б

І місце

АндрушкоСвітлана Федорівна

11-клас

1

Марусєв Денис

11-А

І місце

ТачівкаВасиль Зенонович

2

Мацигін Мар’ян

11-А

ІІ місце

ТачівкаВасиль Зенонович

3

Кубаса Вероніка

11-А

ІІ місце

АндрушкоСвітлана Федорівна

4

Олексин Ростислав

11-А

ІІІ місце

ТачівкаВасиль Зенонович

 

Трудове

 

Результати II туру Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

3-класи

1.

Коробко Оля

3-А

ІІ – місце

Кулигіна Л.Б.

5-класи

1.

Бубняк Богдан

5-А

І-місце

Татаревич Г.В.

2.

Кузько Алла

5-А

ІІІ-місце

Татаревич Г.В.

6-класи

1.

Більо Ольга

6-А

І-місце

Пилат Л.М.

7-класи

1.

Гурська Анна

7-А

І-місце

Попадинець М.М.

2.

Грабовська Христина

7-А

ІІІ-місце

Гриник О.М.

8-класи

1.

Грабовська Анна-Марія

8-А

ІІІ-місце

Мількович М.М

10-класи

1.

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Попадинець М.М.

11-клас

1.

Здерок Сергій

11-А

ІІ – місце

Гриник О.М.

 

DSC 1275 800x538

 

Яцика

 

Результати IIтуру мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

5-класи

1.

Лепак Аліна

5-А

ІІ-місце

Татаревич Г.В.

2.

Ткаченко Ірина

5-А

ІІІ-місце

Татаревич Г.В., Мількович М.М.

6-класи

1.

Сеньків Христина

6-А

І-місце

Пилат Л.М.

2.

Головей Анна

6-А

ІІ-місце

Пилат Л.М.

7-класи

1.

Гурська Анна

7-А

І-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

2.

Войтів Уляна

7-А

ІІ-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

8-класи

1.

Гаас Софія

8-А

ІІ-місце

Мількович М.М

2.

Грабовська Анна-Марія

8-А

ІІІ-місце

Мількович М.М

9-класи

1.

Панасович Вероніка

9-Б

ІІІ-місце

Рязанова О.Д.

10-класи

1.

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

2.

Шологін Марія

10-А

ІІІ-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

11-клас

1.

Мачита Марина

11-А

ІІІ – місце

Гриник О.М., Корль Н.І.

 

Шевченка

 

Результати IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

7-класи

1.

Гурська Анна

7-А

ІІ-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

2.

Грабовська Христина

7-А

-місце

Попадинець М.М., Гриник О.М.

10-класи

1.

Кліщ Наталія

10-А

І-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

2.

Саламага Д.

10-А

ІІ-місце

Попадинець М.М., Мількович М.М.

 

Олiмпiада укр.мови

 

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-класи

1.

Журавецький Артур Олегович

8-А

І-місце

Прокопішак О.В.

9-класи

1.

Хомдан Марія Мохаммадівна

9-А

ІІ-місце

Дукас Л.І.

10-класи

1.

Шолухова Марія Вікторівна

10-Б

ІІ-місце

Бондар І.І.

11-клас

1.

Яцев Олена Олександрівна

11-А

І – місце

Бондар І.І.

 

Англiйська мова

 

Результати IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

11-класи

1.

Здерок Сергій

11-А

І-місце

Дробчак Андрій Миронович

 

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжна література

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-клас

1.

Кліщ Наталя

10-А

ІІІ – місце

Дорошенко Т.З.

 

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

8-класи

1.

Чупер Олександр

8-Б

І-місце

Грінченко В.А.

11-клас

1.

Андріїшин Ангеліна

11-А

ІІІ – місце

Пасічник П.І.

 

Iсторiя

 

Результати IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Місце зайняте на І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-класи

1.

Гурський Роман

10-А

ІІ-місце

Пасічник Петро Іванович

11-клас

1.

Цюпер Софія

11-А

І – місце

Пасічник Петро Іванович

2.

Марусєв Денис

11-А

ІІІ – місце

Пасічник Петро Іванович

 

Право

 

Нагорода Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас навчання

Нагорода

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

10-клас

1.

Рой Мішель

10-Б

Диплом учасника конкурсу творчих робіт у номінації: “За науковий підхід”

Пасічник П.І.

 

 DSC 1363 532x800

 

 

 

 

PICT0006_1

Лепак Уляна Вікторівна

Легка атлетика – це можна сказати моє життя. Цим видом спорту я займаюсь з дитинства. 2011 року отримала нагороду за участь у змаганнях з кросу серед шкіл міста Трускавець і посіла I-ше місце. Надіюсь і в подальшому буду займатись цим видом спорту і закликаю вас усіх!

 

 

 

 

Поширити: