Результати VIII Міжнародної природознавчої гри “Геліантус 2018”

605
605
Відбулася найулюбленіша VIII Міжнародна природознавча гра “Геліантус 2018”. Вітаємо Вас, любі учасники, учні НВК “СЗШ№2-гімназія”!!!

Висловлюємо подяку усім , хто взяв участь у грі і тим, хто забезпечив та організував проведення цього освітнього заходу! Ознайомтесь з таблицею результатів гри із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів на своїй паралелі.

Навчально-виховний комплекс “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія” міста Трускавця Львівської області

Диплом абс. перем.1Диплом І ст.2Диплом ІІ ст.3Диплом ІІІ ст.4Перем. в поч. шк.5
32612
Грамота6Перем. на шк. рівні7Сертиф. учасн.Сертиф. коорд.8
1910151

*

ПІБКласКодВідповідіБалиНагорода
1Бубняк Богдан70805дАБбДБААГАВВБББДББДАБГВАнннннннн27.50Диплом абс. переможця
2Михайлюк Віталій7вАБГгБААГАаВБББвББДАБГВАнннннннн20.00Диплом І ступеня
3Грицик Вікторія70904БАБГбаАвГАдВББвДББДАБГВАнннннннн19.00Диплом ІІ ступеня
4Баб’як Богдан71302БАБГДБААГАВВБдБДаБДАдбгАнннннннн19.00Диплом ІІ ступеня
5Рибалка Ганна70607гбБаДБАвбАВВБББаББДАБГВАнннннннн18.00Диплом ІІ ступеня
6Волошин Віка70910вАБвгдгАГАВВББгДББДАвГВАнннннннн17.00Диплом ІІІ ступеня
7Кузько Алла71009гАБбДБАвГАдВаБаДББДАвдВАнннннннн16.00Диплом ІІІ ступеня
8Ткаченко Ірина70604вАБавБбвГАдВББвааБДАБГВАнннннннн15.00Грамота з географії
9Зинич Каріна71507вАБавБбвГАдВББвбаБДАБГВАнннннннн15.00Грамота з географії
10Меланія Данилюк71708вбБвДаввбАВбБББаББДАБГдАнннннннн14.00Грамота з біології
11Піцур Христина71509гАгавБввГгВВБввааБДАБГВАнннннннн13.00Грамота з географії
12Явір Ірина70803гАгавабвГгдВББвааБДАБГВАнннннннн12.00Грамота з географії
13Голяк Наталія71903вбБдДдггГддбББдгББаАБГВАнннннннн12.00Сертифікат учасника
14Давідчик Юлія70121вАБГгддбГвВгдгБДаБбАБдВАнннннннн12.00Сертифікат учасника
15Москвяк Анна71110БАБвбввбГгВбдвгДББгАвбдгнннннннн9.00Сертифікат учасника
16Дмитрів Владислав70710вбгГадбгбАдВаББавБагБаВбнннннннн8.00Сертифікат учасника
17Думайло Тарас81402БАБГДБААГАВВБББДББДАБГВАнннннннн30.00Диплом абс. переможця
18Дрозд Ігор80604вАБбвнААабВВБББаББДАБГВАнннннннн17.00Диплом ІІІ ступеня
19Уляна Гаврилюк81110БАгГДдбвГАВВавБДББДАБГВннннннннн17.00Диплом ІІІ ступеня
20Головей Анна82112вАБбДдгвГАддБББбББДАБГВАнннннннн16.00Диплом ІІІ ступеня
21Сафоноб Владислав82207БАБбДдввГвбВБББгаБДАБГВАнннннннн16.00Диплом ІІІ ступеня
22Бега Ірина80209вАБаДБгАГАВаБгБбББДАБвбгнннннннн15.00Грамота з географії
23Бірюк Михайло80209БАБГвдААбдВВББдаБдДАвГВгнннннннн15.00Грамота з хімії
24Марта Строцяк82105БбБГДдАвГАдВББггББДАаддгнннннннн14.00Грамота з хімії
25Сеньків Христина82709вАБбДдАвГбддБББбББДАБГббнннннннн14.00Сертифікат учасника
26Баранович Анна82809аАБбДдАвГбддБББбББбАБГббнннннннн13.00Сертифікат учасника
27Кутнf Cофія82909вАБаДдАвГбддБгБДББбАБаавнннннннн12.00Сертифікат учасника
28Куций Віталій81804БхБвДдбвдбдВБвБДБдДАБдабнннннннн11.00Сертифікат учасника
29Богачік Юліанна82101БгБГДдввГддВБгБгББбАаддбнннннннн11.00Сертифікат учасника
30Савчин Божена83105БАаббдбвГвдгБввДБаДАадбднннннннн8.00Сертифікат учасника
31Войтів Уляна91711ГАБББАбГБАгВБВДВбВАДБААбГБДДнннн24.00Диплом абс. переможця
32Гурська Анна93007ГАаББААГБАгдБВДВГВАДБААбГаДбнннн22.00Диплом І ступеня
33Мачило Роман91106ГАаБвААГБАггБВДВаВАДБАбГГаДДнннн21.00Диплом ІІ ступеня
34Оленич Руслан92008ГАаБвАгГБАггБВДВаВАДБАбГГаДДнннн20.00Диплом ІІ ступеня
35Шоломіцька Анастасія91801ГАБББААаБАддБВДВаВАДБбАГГввбнннн20.00Диплом ІІ ступеня
36Крамар Василь91181ГАдБгААаБАгдвВДВбВАДБААбГгДДнннн19.00Диплом ІІІ ступеня
37Огірчак Ярина91812аАББвААГБАбгБВДгааАДБбАаГБДбнннн18.00Диплом ІІІ ступеня
38Плінська Аліна91907аАБББААбвАВагВДВаВАДБбАГГввбнннн18.00Диплом ІІІ ступеня
39Масейко Марія90709аАБББААбвАВагВДВаВАДБбАГГвванннн18.00Диплом ІІІ ступеня
40Мороз Хррстина92806ГАББаААаБгаВБВДВвдАаБбАдГБДбнннн18.00Диплом ІІІ ступеня
41Максимів Андріана90917аАБББААбвАВагВДВаВАДБбАГГввбнннн18.00Диплом ІІІ ступеня
42Бондарчук Микола90905аАвБвАдГБАдгБВДдаВАДБАваГаДгнннн16.00Грамота з хімії
43Наконечна Евеліна91307аАгБдАдГБАггБВДдбВАДвААдГааДнннн16.00Грамота з біології
44Грабовська Христина92309бваБаАдГБАдгБВДВаВАгБААвваДДнннн16.00Грамота з біології
45Мочкодан Остап91909бвдБаАдГБАдгБВДВаВАгБААвваДДнннн16.00Грамота з біології
46Городецька Роксолана91103вгББгАдвБАгаБВДВбВАДБбвбвгДбнннн14.00Грамота з біології
47Мельничок Юля91310ГАдБдвАавАВаБВвВвВАДБбгбГввбнннн14.00Сертифікат учасника
48Кріль Олена90504аАдБдвАавАВаБВДВвВбДабгГГввбнннн13.00Сертифікат учасника
49Дахіна Дар’я91402аАББдАбваАгдаВгадавДБгАвваДДнннн11.00Сертифікат учасника
50Бурлаков Олександр90607бваБгАдвБбдгБбвдабАДБААбвгДбнннн10.00Сертифікат учасника
51Кобрин Віталій90505абадБАгвабВВвдДгбВвДадАбадввнннн8.00Сертифікат учасника
52Ковальчук Марії90412дАБдвААГдАггабвгхаАвддввГдбгвавд8.00Сертифікат учасника
53Ортинська Анастасія90208ГдвБгАвГввбаБбДВдадагАввввббнннн8.00Сертифікат учасника
54Ходак Леон92702ГбвБдгбаБдВдагбгбгбДБгбадБвбнннн7.00Сертифікат учасника
55Іванців Антоніна91511бгггБдввдваааВвВбавДБдгдГБбанннн7.00Сертифікат учасника
56Татарський Андрій101310ГадГАГгдгбГбАбвбГВББВАБаВАБААБаВ20.00Грамота з біології
57Чапля Степан100401ГаБГАГбвдАдгАавбГВББВАгБВАБдАБГа20.00Грамота з фізики
58Цюпер Олександр102605ГаБГАГбвдАбвАавАГВББдгБвВАБдАБГа19.00Сертифікат учасника
59Габриш Владислав10ГаБГАГбгдАдгАавбГгБвВАгБВАБдАБГа18.00Грамота з фізики
60Гаман Павло100712ГГБГАГгвдАдгАавбГВББдггБВАгдАБГа18.00Грамота з фізики
61Шаповаленко Яніна100509ГаБГАГгддАагАбБбГВгБВгБгВвБбвБбВ17.00Грамота з біології
62Батлюк Марян101310баБГАвбдггГбАбвбвдББВАааВАгААБаВ15.00Сертифікат учасника
63Крилевич Сергій100307даБдАГВвдАагАавбГаБдгАдБВдвдАБГВ15.00Сертифікат учасника
64Черняк Богдан103110даБдАГВвдАагАавбГаБдгАдБВгвдАБГВ15.00Сертифікат учасника
65Андоній Олег100709ГаБГАГгддАагбвБбГВвБВгнвВбБбвБдВ15.00Грамота з біології
66Костик Ліана102710бавГАГбдБбвгАвБбвВаБбгБабдгбАБГВ13.00Сертифікат учасника
67Антоник Ольга102203ГавГАГгвгАабАавбваББагггВАвбдБвб11.00Сертифікат учасника

{gallery}/00001/08.01{/gallery}

Поділитись цим: