Вітаємо!

20171206 122214

20171206 122214

“Маємо приємні новини”, – саме такими словами розпочав понеділкову нараду вчителів НВК “СЗШ2-гімназія” директор школи Гудзеляк Р.З. і зачитав лист, який він отримав від начальника Національної академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного генерала-лейтенанта Ткачука П.П. А суть листа ось у чому.

Колишній учень НВК “СЗШ2-гімназія”, а нині курсант Національної академії сухопутних військ ім. П.Сагайдачного ( до речі, це один з провідних військово-навчальних закладів Міністерства оборони України) Юрій Бунь зарекомендував себе як відповідальний військовослужбовець, “який своєю активною громадянською позицією, вихованістю, толерантністю та успіхами у навчанні завоював заслужений авторитет і повагу як у командирів та викладачів, так і в товаришів по службі”. Юрій є відмінником навчання, на нього покладаються великі сподівання як на майбутнього офіцера, так і на свідомого та відповідального громадянина України. Крім того, у листі висловлюються побажання, щоб інші випускники НВК “СЗШ2-гімназія” теж у майбутньому ставали студентами даної академії. Погодьтеся, це висока оцінка ефективності роботи навчального закладу.

Звичайно, вчителям завжди приємно чути такі слова про своїх вихованців, адже тоді ти розумієш, що твоя щоденна копітка, виснажлива праця не проходить даремно.

{gallery}/00001/09.12{/gallery}

Поділитись цим: