Володарка дитячих душ

804E415F A892 4026 ABCB B8E9BEDF4FB3

804E415F A892 4026 ABCB B8E9BEDF4FB3В одній із легенд розповідається, що справжній учитель багатший від королів: королі володіють королівствами, а вчитель – дитячими душами.

До таких педагогів належить шанована багатьма поколіннями, улюблена і незабутня перша вчителька – Каралюс Дарія Миколаївна.

Нещодавно її запросили на зустріч колишні перші випускники, яких вона, як дбайлива мама, відправила у доросле життя 50 років тому! Подія незвичайна у житті вчителя, адже півстоліття вдячні учні пронесли у серці світлий образ дорогої людини, яка допомогла їм стати успішними.

Перед учителькою стояло 20 колишніх першачків, а тепер – сивочолих, поважних, зрілих особистостей. Сльози радості, слова вдячності, незабутні спогади, тремтіння людських душ! Яка ще більша нагорода може бути для вчителя?

Багатогранність таланту Дарії Миколаївни просто вражає: кожен урок неповторний, насичений цікавинками, новими відкриттями. Згадуються незабутні численні свята, які проводила талановитий педагог, ведучи дітей у світ Краси, Добра, Любові.

У кожній дитині вона бачила талант, допомагала малечі розвинути його. Мов квіти до сонця, тягнулися до неї школярі. І для всіх було слово підтримки, розради, розуміння.

Променисті очі усміхненої, доброзичливої, розумної, високоінтелігентної, виваженої, завжди сучасної вчительки запам’яталися нам усім: учням, батькам, колегам. Від зустрічі із Дарією Миколаївною кожен наповнюється якимось дивовижним світлом, теплом, натхненням. Вона встигає і читати, і відвідувати презентації, виставки. У її серці живе поезія, краса українського слова, віра в незнищенність України. Цьому Вона присвятила 53 роки.

Потенціал Дарії Миколаївни невичерпний. Багато ще не сказаного, не написаного! Довгожданий онук Юрко йде в перший клас. Тож як у Ліни Костенко:

Гей, писарю, неси мою Життя пропало. Почнемо спочатку.

Хай безліч сонячних і радісних днів буде у Вашому житті.

{gallery}/00001/00.0034{/gallery}