Врода й ерудиція – ось поєднання для сучасних дівчат

DSC 5415

DSC 5415

Справжнє святовроди, ніжності, вишуканості та ерудиції влаштували учні 4-А класу зі своїм класним керівником Кулигіною Л.Б.  Протягом години шість конкурсанток  виборювали право носити почесне звання «Міс Чарівна Україночка».

Дівчатка виконували найрізноманітніші завдання: від презентації  свого хобі до демонстрації умінь одягнути першокласника. До того ж показали    свої вокальні, танцювальні таланти, а також інтелектуальні здібності.

За час конкурсу дівчатка кілька разів змінювали костюми. Дуже ніжним було представлення костюму квітки українського віночка у супроводі пісні А.Матвієнко «Квітка-душа». Ефектним було дефіле у сучасному, діловому стилі, адже дівчинка ХХІ століття – це впевнена в собі, ділова особистість.

У перерві між конкурсами діти не нудьгували  – вони обирали найсильнішого хлопчика і дарували додатковий бал своїй однокласниці. Татусі заплітали коси своїм донечкам, а мами створили команди і гуртом творили дива!

А родзинкою свята став виступ хлопців з авторською піснею про конкурс краси.

Кожна конкурсантка отримала своє особливе звання  і подарунки: «Міс Ніжність»  – Гербяк Оксана, Коробко Ольга  –  «Міс Привабливість», «Міс Вишуканість»  –  Абдулініа Софія, а Шевчук Анастасія   –  «Міс Граціозність», «Міс Чарівність»  – Дикало Катерина, що зачарувала присутніх своїм голосом, ніжністю і скромністю.

А от хто стане переможницею, залишалося інтригою до останньої хвилини. І ось вона  –  «Міс Чарівна Україночка» Губицька Оленка, дівчинка,  яка випромінює енергію добра, творчості та ерудиції.  

Отже, бажаємо вам радості, здоров’я і мирного неба! Дякуємо всім, хто долучився до свята!

{gallery}4-a_ukr{/gallery}

Поширити: