Вшанування Революції Гідності

IMG 1281

IMG 1281У п’ятницю, 20 листопада, в Народному домі відбулося урочисте зібрання щодо вшанування пам’яті Революції гідності та всіх героїв сьогодення, які віддали своє життя за вільне, демократичне та європейське майбутнє України, в якому взяли участь учні 8-А та 8-Б класів нашої школи.

Отець Володимир відслужив молебень за загиблими, учасники зібрання переглянули відеоматеріали, які ще раз нагадали нам про ці буремні дні, зі сцени виступали учасники Майдану та АТО, творчі колективи. Після зібрання всі присутні урочистою ходою вирушили до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні біля церкви Св. Миколая, де виконали гімн України, запалили свічки, поклали гірлянду з ялинкових гілок. «Герої не вмирають!» – лунало над головами присутніх. Вони живуть у нашій пам’яті та наших серцях!

IMG 1279

IMG 1282