ЗАЛЕЖНІСТЬ – РАБСТВО СЛАБКИХ

6BF969E2 A87E 484B B55F 4ED1724DE9B7

6BF969E2 A87E 484B B55F 4ED1724DE9B7

Практичним психологом НВК “СЗШ№2-гімназія” Сокольник Л.А. та соціальним педагогом Мушак І.Ю. проведено виховний захід з учнями 9-х та 10-х класів, мета якого – профілактика вживання наркотиків, алкоголю та тютюну.

Проблема шкідливих звичок є дуже актуальною у наші дні, а боротьба з ними – це задача не тільки держави в цілому, а й кожної окремої людини.

Залежність… Що ж це таке і чому виникає? Насамперед, залежність – це явище,частими причинами якого є соціальна самотність, відчуження та не розуміння з боку суспільства. Залежність є своєрідною втечею від проблем, але не їх вирішенням. Тому важливо, щоб молоді люди чітко це розуміли. Гра з речовинами, які одурманюють – це як хода по зебрі. Біла смуга – це тимчасовий кайф, чорна – його відсутність, але кінцевий результат такої гри – це яма, з якої пізніше дуже важко вибратися.

На сьогоднішній день кількість людей, що вживають спиртні напої, наркотичні речовини і тютюн, характеризується величезними цифрами. Від цього страждає все суспільство, але насамперед під загрозу ставиться підростаюче покоління: діти, підлітки, молодь, а також здоров’я майбутніх матерів. Профілактика шкідливих звичок – це, в першу чергу, інформація про згубний вплив на організм людини тютюну, алкоголю, наркотичних речовин. Кожен учень повинен знати, що це отрута, яка знищує людину, руйнуючи її здоров’€™я, послаблюючи волю, позбавляючи життєвих і моральних цінностей, що часто стає причиною правопорушень, які караються законом.

А окремо про адміністративну та кримінальну відповідальність учням розповів представник міського Відділу у справах неповнолітніх. Отже, будь-яка залежність є хворобою XXI століття, що руйнує не тільки тіло людини, а і її майбутнє і майбутнє держави в цілому! Пам’ятай: декілька годин кайфу не варті втраченого здоров’€™я і життя!

{gallery}/00001/08.14{/gallery}

Поділитись цим: